„Ultras Widzew” szykuje oprawę na mecz otwarcia (zbiórka)

1 lutego 2017, 16:35 | Autor:

zbiórka_oprawa

Za około półtora miesiąca drużyna Widzewa rozegra pierwszy mecz na nowym stadionie. O godne uczczenie tej chwili chcą zadbać także kibice, którzy planują efektowną oprawę. Poniżej apel grupy „Ultras Widzew” odnośnie zbiórki pieniędzy w tej sprawie.

Szanowni kibice,

Wszyscy z upragnieniem czekamy na mecz otwarcia naszego nowego stadionu. Po długich miesiącach gry przy ul. Milionowej w końcu wracamy do naszego domu. Wierzymy, że piłkarze wywalczą awans do II ligi, a nasz klub z czasem wróci do Ekstraklasy, czyli tam gdzie jego miejsce.

Ważne zadanie czeka również nas-kibiców. Przez lata byliśmy w kibicowskiej czołówce naszego kraju. Zachwycaliśmy dopingiem, prezentowanymi oprawami oraz innymi aspektami kibicowskiego rzemiosła. To czy trybuny naszej świątyni znów będą rywalizować z najlepszymi, zależy od nas wszystkich. Od samego początku chcemy postawić wysoko poprzeczkę.

A chyba wszyscy chcielibyśmy, by naszym meczom towarzyszyły oprawy. By tak się stało potrzebna jest Wasza pomoc finansowa. Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie pieniężne jest potrzebne naszemu klubowi, co doskonale pokazują wpłaty na WOWP, oraz zakup fundowanych karnetów, ale odpowiednie fundusze są również potrzebne nam, aby móc godnie reprezentować dumę miasta Łodzi.

Liczymy na Was i Wasze zaufanie, a my z tego miejsca obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

Z pozdrowieniami
Ultras Widzew

Wpłat dokonywać można na poniższy nr konta:

90 1140 2004 0000 3602 7556 5264
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
al. Piłsudskiego 138
90-407 Łódź
Tytułem: „Na cele statutowe”

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress