Uwaga w sobotę zwrócona była na Mąkę

9 października 2017, 19:28 | Autor:

W sobotę cała drużyna Widzewa wywiązała się właściwie z zadania i pewnie pokonała Tur Bielsk Podlaski. Największą uwagę skupiał na sobie jednak Daniel Mąka. Odebrał nagrodę, strzelił bramkę i zaskoczył wszystkich ubiorem na rozgrzewce.

Mąka został przez kibiców głosujących w naszej zabawie wybrany Piłkarzem Września. W pokonanym polu zostawił Marcina Kozłowskiego, Adama Radwańskiego, Patryka Wolańskiego i Sebastiana Zielenieckiego. Pamiątkową statuetkę zawodnik odebrał z rąk prezesa Przemysława Klementowskiego w przerwie spotkania.

Jeszcze wcześniej, na rozgrzewce, Mąka zaprezentował się w ciekawej kreacji. Na bluzę od dresu widzewiak założył specjalnie przygotowaną koszulkę z logo grupy Red Bulls ’87, która w tym roku świętuje 30. rocznicę powstania. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych fan clubów Widzewa, wywodzący się z Warszawy, a więc z rodzinnego miasta „Mączki”.Udana sobotę piłkarz uczcił w drugiej połowie meczu z Turem. W 55. minucie bez problemu wykorzystał rzut karny po faulu na Michale Millerze. Była to czwarta bramka Daniela Mąki w tym sezonie i zarazem trzecia, zdobyta strzałem z jedenastki. Dzięki temu wciąż znajduje się na czele wewnętrznej klasyfikacji strzeleckiej, ex aequo z Danielem Świderskim, który także przedwczoraj trafił do siatki.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress