Widzew przetestuje młodego bramkarza

13 listopada 2017, 08:56 | Autor:

We wtorek na treningu Widzewa pojawić ma się nowa postać. To 21-letni bramkarz Paweł Florek, związany przez całą swoją dotychczasową przygodę z piłką z tyskimi drużynami. Czy wzmocni łódzką drużynę przed rundą wiosenną?Przyjazd Florka ustalony został już w zeszłym tygodniu, a dziś napisał o tym serwis „Widzewiak”. Nie jest jednak powiedziane, że młody golkiper będzie następcą Patryka Wolańskiego. Na razie przyjeżdża na testy i ma zostać poddany ocenie sztabu szkoleniowego. Absolutnie nie oznacza to jeszcze, że całkowite zaufanie stracił Wolański.

W kadrze Widzewa znajduje się także jego wychowanek, Maciej Humerski. On także będzie rywalizował z Florkiem na najbliższych zajęciach. Być może zaproszenie na testy zawodnika ze Śląska ma związek z poszukiwaniem lepszego zmiennika? Wszystko pokaże czas. Włącznie z tym, czy Paweł Florek zostanie na dłużej, niż kilka dni.

21-latek jest wychowankiem MOSM Tychy. Mimo młodego wieku ma za sobą pełne dwa sezony w bramce GKS Tychy, najpierw w II lidze, a po wywalczeniu awansu w I lidze. Po tym, jak skończył wiek młodzieżowca, został odstawiony od składu. Nie przedłużył więc umowy, ale nie podpisał nowe z żadnym innym klubem i rundę jesienną spędził na kanapie.

Foto: gkstychy.info


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress