Widzew spadł z pozycji lidera

23 września 2017, 20:56 | Autor:

Zaledwie przez tydzień piłkarze Widzewa mogli cieszyć się z prowadzenia w tabeli III ligi. Wczorajszy remis z Ursusem i dzisiejsza wygrana Sokoła Aleksandrów Łódzki spowodowały, że to właśnie aleksandrowski klub został liderem rozgrywek.

Podopieczni Piotra Kupki mierzyli się dziś w Łomży z tamtejszym ŁKS. Sokół rozpoczął mecz podobnie jak wczoraj Widzew – od szybko strzelonej bramki. Już w 5. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Kamil Żylski. W przeciwieństwie do widzewiaków, aleksandrowianie nie dali sobie jednak wbić gola, po przerwie samemu strzelając trzy. Hat-tricka skompletował Żylski, a do siatki trafił jeszcze Jan Kadłubiak i Sokół mógł się cieszyć z wysokiej wygranej.

Jutro sytuacja w tabeli znów może ulec zmianie. O 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki gra z Polonią Warszawa i jeżeli wygra, to ona wróci na prowadzenie. Widzewiacy spadną wtedy na 3. miejsce, a tak nisko nie byli prawie od miesiąca.