Widzew zagra z WOŚP! Zostań prezesem lub gościem loży VIP!

9 stycznia 2018, 19:47 | Autor:

Na najbliższą niedzielę zaplanowano kolejny, już 26. finał charytatywnej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku mocno zaangażował się w nią także Widzew, który przeznacza na licytację dwie bardzo ciekawe propozycje!

Ze strony klubu na aukcję WOŚP trafią nie tylko przedmioty, jak koszulka z autografami piłkarzy. Jak się dowiedzieliśmy, chętni będą mogli wygrać dwie interesujące nagrody. Jedną z nich będzie możliwość obejrzenia meczu łódzkiej drużyny z perspektywy loży VIP, w towarzystwie kierownictwa klubu, z Michałem Sapotą na czele!

Jeszcze ciekawszym pomysłem jest druga licytacja. Jej zwycięzca na jeden dzień wcieli się w rolę… prezesa Widzewa! Oczywiście we wszystkich czynnościach wspierać będzie go aktualny sternik klubu z Piłsudskiego, Przemysław Klementowski, ale i tak trzeba przyznać, że taka opcja jest bardzo kusząca i z pewnością znacznie zmniejszy portfel zwycięzcy.

Do zdobycia jest także wspomniana koszulka z podpisami drużyny Franciszka Smudy. Aukcja już trwa, w tej chwili cena wynosi 1525 złotych! Znajdziecie ją TUTAJ


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress