WTM Live: Olimpia – Widzew

21 kwietnia 2018, 14:01 | Autor:

Choć gra Widzewa wciąż nie wygląda jeszcze perfekcyjnie, zespół Franciszka Smudy notuje passę czterech zwycięstw z rzędu. Wszyscy liczą, że dziś seria przedłużona zostanie do pięciu wygranych. Przeciwnikiem łodzian będzie Olimpia Zambrów.

Początek meczu o godzinie 16:00. Tak jak zawsze, zapraszamy do śledzenia naszej Relacji LIVE, którą prowadzimy specjalnie dla Was. Początek na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Widzew TV z kolei zaoferuje transmisję wideo.

Kliknij, by przejść do panelu WTM Live

9 komentarzy
Bogdan

Gra Widzewa komletnie mnie nie przekonuje.Tego tłumaczenia ,ze wszyscy sie na nas spręzają mam serdecznie dosc.To nie ta przyczyna jest słabej gry.Brak wyrazny startu do piłki i wycwiczonych schematów jest bardzo widoczny.Z kimkolwiek gramy mamy problemy ze zdobywaniem bramek.Mecze wymeczone.Brak wyraznej przewagi bramkowej powoduje ,ze wielu zawodników nie ” wącha”trawy siedząc na ławie albo grając kilkuminotowe ogony.Dziwne ale w tym gronie „miesci się” tez Miller.Nie rozumię tego wszystkiego co robi Smuda.Wiecej w jego wystąpieniach „usprawiedliwien” niz efektów dobrej roboty.Przykre ale prawdziwe.

Axell
Odpowiedź do  Bogdan

Brawo Bogdan! Nie jestem sam który tak samo uważa

Kolego Bogdanie masz całkowitą rację. Gra Widzewa jest słaba, męczymy się w każdym spotkaniu. Nie widać tego, że my to Ci co profesjonalnie ćwiczą a przeciwnicy to kluby id święta. Jest tylko ciągłe udawanie i przekonywanie, że wszystko jest cacy.Smuda to już nie ten trener.

Adam

Ze Smudą na mistrza! Jedyny trener.

łukasz

Trenerze co Ci zrobił Falon, że nie dałeś mu nawet kilku minut w meczu przeciw drużynie w której jeszcze niedawno grał ?

rysiek
Odpowiedź do  łukasz

A CO ZROBIŁ NIEDZIELA,MILlER.falon jest po prostu słaby.Gratuluję Panu Smudzie wyborów ;-)
Jak se coś uwali to tak będzie.

Piotr

Kolejny mecz, brak pomysłu , brak strzałów na bramkę, brak zgrania, brak zaangażowania , i momentami obrona Częstochowy z drużyną z jakiejś „wioski” … i kolejne bajki to ostatni taki nasz mecz …, strasznie to słabe ! Legenda polskiej piłki z drużynami amatorów z wiosek na Mazurach …, zaczyna mi być wstyd za mój Widzew :(

Adam
Odpowiedź do  Piotr

Jakiej wioski? i z jakich Mazur? Widzew prezentuje taki sam poziom w 3 lidze jak drużyny jak ty to nazwałeś z „wioski” na mazurach. Żal.pl
Po sprostowaniu z miasta i z podlasia.

Czaro

Portal pochlebców Franca słaba gra brak zgrania .Bronicie Smudy a to jego wina.Jak gra Kristo Mąka Falon było dynamicznie coś się działo.Ostatni mecz nuda .Falon zmiana w 93 minucie coś miała zmienić.Piszecie Zambrow jakaś wioska ale 1:0 Widzewa super wyczyn .Jak na lidera bardzo słabo .Chlopcy zostawiają zdrowie na murawie ale Franek coś kombinuje za dużo i nic z tego nie wychodzi.