Występy widzewiaków w kadrze Polski do lat 20

5 marca 2014, 17:01 | Autor:

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 wygrała w Ascoli Piceno z Włochami 1:0 (1:0) w meczu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Bramkę dla naszego zespołu w 12 minucie spotkania zdobył: Łukasz Zwoliński

W drużynie Reprezentacji Polski zagrało dwóch widzewiaków: Krystian Nowak rozegrał całe spotkanie, Patryk Mikita przebywał na boisku do 89 minuty. W spotkaniu nie zagrał natomiast  Mariusz Rybicki .

Drużyna Włoch nie wykorzystała dwóch rzutów karnych podyktowanych w pierwszej połowie (w 4 i 10 minucie)

Włochy-Polska 0-1 (0:1)