Zmian w Drwęcy ciąg dalszy

12 lutego 2018, 10:46 | Autor:

Jakiś czas temu informowaliśmy już o problemach Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Zaraz po zakończeniu rundy jesiennej dowiedzieliśmy się, że wiosną klub zamierza grać głównie juniorami, bo z zespołu odejdzie większość piłkarzy.To pokłosie wycofania się głównego sponsora, Zygmunta Dąbrowskiego. W związku z tym, 8 lutego odbyło się walne zebranie, na którym członkowie stowarzyszenia zdecydowali o usunięciu z nazwy klubu członu „Finishparkiet„. Teraz nowomieszczanie będą występować już tylko pod historyczną nazwą Drwęca, której WTM używało od początku jako jedynej właściwej.

Wygląda na to, że wiosną zwycięzca III ligi z poprzedniego sezonu będzie tylko dostarczycielem punktów. Nowe kluby znaleźli już m.in. Patryk Miarka (Lechia Tomaszów) czy Arkadiusz Kuciński i Marcin Kajca (obaj Sokół Ostróda). Patryk Klofik i Mateusz Bany prawdopodobnie trafią zaś do Warty Sieradz.

W pierwszym sparingu tej zimy drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego przegrała ze Stomilem Olsztyn 0:4, a później dwa razy zremisowała – z Olimpią Elbląg 2:2 i z Mrągowią Mrągowo 1:1.


Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Zmian w Drwęcy ciąg dalszy"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

sprzedali awans pejsom z ap to teraz do piekła z pajacami

a my to nie odpuściliśmy im?

Jak to mówią Peszek polegli za zeszły sezon

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress