Znamy cennik karnetów i biletów na nowy stadion!

7 listopada 2016, 19:15 | Autor:

plan_stadionu

Już tylko miesiące dzielą nas od przeprowadzki na nowy stadion. Pierwszy mecz na obiekcie przy Piłsudskiego 138 drużyna Widzewa rozegra w marcu. Klub już teraz ogłosił, jak wyglądać będą ceny biletów oraz karnetów! Sprzedaż tych drugich rusza 14 listopada!

Stadion podzielony będzie na cztery trybuny, a ich nazwy będą takie same, jak na starym obiekcie. Trybuny za bramkami nosić będą oznaczenia B i D, a te wzdłuż linii bocznych boiska A i C, gdzie trybuna A będzie trybuną o najwyższym standardzie (podzieloną na A oraz A VIP). W narożnikach między trybunami A i D oraz A i B ulokowane zostaną tzw. sektory rodzinne. Na trybunie B znajdzie się również sektor dla kibiców gości.

bilety

Jeśli chodzi o ceny biletów oraz karnetów, trybuny B i D będą miały takie same wartości. Jednorazowa wejściówka, w normalnej cenie, pod „Zegar” lub „Niciarkę” kosztować ma 15 lub 17 zł (w zależności od dnia zakupu). Na dawną „Prostą” normalny jednorazowy bilet wyniesie 20zł, a na trybunę VIP (dawna „Kryta”) 35 zł. Z kolei oglądanie meczów z sektorów rodzinnych kosztować będzie 15 zł. Dla wszystkich opcji przygotowano również zniżki: dla dzieciaków do 13 lat, dla młodzieży w wieku 13-18 lat, a także kibiców od 65 lat oraz osób niepełnosprawnych. Zakup biletu w dniu meczu będzie droższy o 5 zł.

Ustalono również wartości karnetów na jedenaście wiosennych spotkań w III lidze. Abonament na trybuny B i D kosztować będzie w normalnej taryfie 135 zł, na trybunę C 180 zł, a na trybunę A 290 zł. Karnet można nabyć także na strefę rodzinną w cenie bazowej 130 zł dla opiekuna i 10 zł dla dzieci poniżej 13 lat. Oprócz zniżek wiekowych, przewidziano także dwa inne rozwiązania: rabat za kontynuację dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz rabat za dokonanie zakupu karnetu do końca 2016 roku. Pozostawiono też bardzo popularną opcję tzw. karnetu fundowanego. Jego wartość to 80 zł.

karnety

Nowością w ofercie klubu jest Karta Widzewiaka, czyli identyfikator kibica Widzewa w formie karty zbliżeniowej. Będzie ona również nośnikiem dla karnetów całosezonowych, jak i biletów jednorazowych. Wejściówki kupowane przez internet oraz w kasach stadionu będą przypisywane do Karty Widzewiaka, czyniąc z niej kartę wstępu na poszczególne mecze. Rozwiązanie to ma przynieść wygodę nabywania biletów i karnetów dla kibiców Widzewa, bez konieczności odbierania biletu czy też drukowania go w domu.

W przypadku karnetów nabywanych w 2016 roku, Karta Widzewiaka jest bezpłatna. Po tym okresie koszt wyrobienia karty to 10 zł. Karta Widzewiaka nie będzie obowiązkowa w celu nabycia biletu na mecze Widzewa, jednak klub będzie zachęcał każdego kibica do posiadania karty poprzez liczne promocje i dodatkowe atrakcje, dostępne wyłącznie dla ich posiadaczy. Karta będzie miała charakter wieloletni.

Dystrybucja karnetów uruchomiona zostanie 14 listopada. W pierwszej kolejności kupować je będą mogli posiadacze abonamentów w rundzie jesiennej obecnego sezonu oraz wiosennej poprzedniego. To ukłon klubu dla kibiców, którzy byli z drużyną podczas meczów rozgrywanych przy Milionowej 12. Od 21 listopada sprzedaż zostanie uruchomiona dla wszystkich chętnych.

1910tv

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress