Terminarz – II liga 2018/2019




Terminarz II ligi w sezonie 2018/2019:

Runda jesienna

1. kolejka (21-22 lipca)

Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz 1:2
Elana Toruń – Rozwój Katowice 2:2
Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna 2:2
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów 0:0
Radomiak Radom – Skra Częstochowa 1:0
Resovia – Znicz Pruszków 1:3
ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola 0:1
Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów 1:0
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg 1:0

2. kolejka (28-29 lipca)

GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg 2:0
Gryf Wejherowo – ROW Rybnik 1:0
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa 2:1
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard 0:1
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce 2:0
Rozwój Katowice – Widzew Łódź 0:4
Ruch Chorzów – Radomiak Radom 0:2
Stal Stalowa Wola – Resovia 2:1
Znicz Pruszków – Elana Toruń 0:2

3. kolejka (3-4 sierpnia)

Błękitni Stargard – Rozwój Katowice 1:1
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola 2:1
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 0:1
Radomiak Radom – GKS Bełchatów 1:1
Resovia – Gryf Wejherowo 1:1
ROW Rybnik – Górnik Łęczna 1:2
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 4:0
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Grudziądz 1:0
Widzew Łódź – Znicz Pruszków 1:1

4. kolejka (11-12 sierpnia)

GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 3:0
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 5:1
Gryf Wejherowo – Elana Toruń 3:1
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 0:2
Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom 1:0
ROW 1964 Rybnik – Resovia 2:1
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce 2:2
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź 3:0
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 1:2

5. kolejka (17-18 sierpnia)

Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 1:0
Elana Toruń – ROW Rybnik 3:0
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:3
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 5:0
Resovia – Górnik Łęczna 2:2
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2:2
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 1:0
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 4:0
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 3:1



6. kolejka (22 sierpnia)

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 1:1
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard 2:0
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa 1:0
Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów 0:0
Resovia – Elana Toruń 0:0
ROW Rybnik – Widzew Łódź 2:2
Rozwój Katowice – Radomiak Radom 1:0
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce 0:2
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg 2:2

7. kolejka (25-26 sierpnia)

Błękitni Stargard – ROW Rybnik 1:1
GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 2:1
Elana Toruń – Górnik Łęczna 2:0
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo 7:2
Radomiak Radom – Znicz Pruszków 4:0
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg 1:0
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 3:0
Skra Częstochowa – Rozwój Katowice 2:0
Widzew Łódź – Resovia 2:1

8. kolejka (1-2 września)

Elana Toruń – Widzew Łódź 0:0
Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz 1:3
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 1:1
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów 0:1
Resovia – Błękitni Stargard 1:0
ROW Rybnik – Pogoń Siedlce 1:1
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów 0:3
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 0:0
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa 2:1

9. kolejka (8-9 września)

Błękitni Stargard – Elana Toruń 1:2
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 2:1
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg 3:0
Pogoń Siedlce – Resovia 1:3
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 3:0
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków 1:1
Siarka Tarnobrzeg – ROW Rybnik 0:2
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 3:2
Widzew Łódź – Górnik Łęczna 3:0

10. kolejka (15-16 września)

Elana Toruń – Pogoń Siedlce 3:0
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg 2:1
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa 0:1
Resovia – Siarka Tarnobrzeg 3:0
ROW Rybnik – Radomiak Radom 2:2
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz 1:2
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów 2:2
Widzew Łódź – Błękitni Stargard 4:2
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów 1:0

11. kolejka (22-23 września)

Błękitni Stargard – Górnik Łęczna 0:2
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 1:2
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 1:2
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków 1:1
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 0:1
Radomiak Radom – Resovia 5:0
Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo 1:1 

Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń 2:2
Skra Częstochowa – ROW Rybnik 0:0



12. kolejka (29-30 września)

Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce 3:0
Elana Toruń – Radomiak Radom 2:1
Górnik Łęczna – Rozwój Katowice 2:2
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 0:1
Resovia – Skra Częstochowa 2:2
ROW Rybnik – Ruch Chorzów 1:0
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz 4:2
Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg 4:0
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 1:1

13. kolejka (6-7 października)

GKS Bełchatów – ROW Rybnik 1:0
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 3:2
Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo 1:2
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna 4:0
Radomiak Radom – Widzew Łódź 0:1
Rozwój Katowice – Znicz Pruszków 1:3
Ruch Chorzów – Resovia 5:1
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard 0:1
Skra Częstochowa – Elana Toruń 1:2

14. kolejka (13-14 października)

Błękitni Stargard – Radomiak Radom 0:6
Elana Toruń – Ruch Chorzów 0:0
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków 2:2
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 0:2
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg 2:1
Resovia – GKS Bełchatów 0:0
ROW Rybnik – Olimpia Grudziądz 1:1
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 4:0
Widzew Łódź – Skra Częstochowa 2:0

15. kolejka (18-21 października)

GKS Bełchatów – Elana Toruń 0:0
Olimpia Elbląg – ROW Rybnik 0:0
Olimpia Grudziądz – Resovia 3:4
Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 3:2
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo 2:1
Ruch Chorzów – Widzew Łódź 1:3
Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna 0:3
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard 1:0
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 0:2



16. kolejka (27-28 października)

Błękitni Stargard – Ruch Chorzów 3:1
Elana Toruń – Olimpia Grudziądz 2:2
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola 2:0
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków 5:2
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa 0:1
Resovia – Olimpia Elbląg 2:0
ROW Rybnik – Rozwój Katowice 0:2
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom 2:0
Widzew Łódź – GKS Bełchatów 0:0

17. kolejka (3-4 listopada)

GKS Bełchatów – Błękitni Stargard 3:0
Olimpia Elbląg – Elana Toruń 2:2
Olimpia Grudziądz – Widzew Łódź 3:2
Radomiak Radom – Górnik Łęczna 5:1
Rozwój Katowice – Resovia 1:2
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce 2:1
Skra Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg 1:0
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 4:2
Znicz Pruszków – ROW Rybnik 3:1

18. kolejka (10-11 listopada)

GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce 1:1
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo 2:1
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard 3:1
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź (wiosna 2019)
Rozwój Katowice – Elana Toruń 0:0
Ruch Chorzów – Siarka Tarnobrzeg 2:0
Skra Częstochowa – Radomiak Radom 0:0
Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik 1:1
Znicz Pruszków – Resovia 0:2

19. kolejka (17-18 listopada)

Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg 1:1
Elana Toruń – Znicz Pruszków 5:1
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 3:1
Radomiak Radom – Ruch Chorzów 2:0
Resovia – Stal Stalowa Wola 1:0
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo 1:1
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów 0:1
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna 0:0
Widzew Łódź – Rozwój Katowice 1:1

20. kolejka (24-25 listopada)

GKS Bełchatów – Radomiak Radom 2:2
Górnik Łęczna – ROW Rybnik 4:1
Gryf Wejherowo – Resovia 1:0
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 1:1
Olimpia Grudziądz – Siarka Tarnobrzeg 2:3
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard 3:1
Skra Częstochowa – Ruch Chorzów 1:0
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń 1:0
Znicz Pruszków – Widzew Łódź 1:0

21. kolejka (1-2 grudnia)

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków 3:2
Elana Toruń – Gryf Wejherowo 0:2
Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice 1:0
Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz 4:2
Resovia – ROW Rybnik (wiosna 2019)
Ruch Chorzów – Górnik Łęczna 1:1
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg (5 grudnia)
Skra Częstochowa – GKS Bełchatów 1:0
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola 0:0




Runda wiosenna

22. kolejka (2-3 marca)

GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Górnik Łęczna – Resovia
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
ROW Rybnik – Elana Toruń
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce

23. kolejka (9-10 marca)

Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Resovia
GKS Bełchatów – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – ROW Rybnik

24. kolejka (16-17 marca)

Górnik Łęczna – Elana Toruń
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów
Resovia – Widzew Łódź
ROW Rybnik – Błękitni Stargard
Rozwój Katowice – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Radomiak Radom

25. kolejka (23-24 marca)

Błękitni Stargard – Resovia
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – ROW Rybnik
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Elana Toruń



26. kolejka (30-31 marca)

Elana Toruń – Błękitni Stargard
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Resovia – Pogoń Siedlce
ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów

27. kolejka (6-7 kwietnia)

Błękitni Stargard – Widzew Łódź
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Radomiak Radom – ROW Rybnik
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Resovia
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo

28. kolejka (13-14 kwietnia)

Elana Toruń – Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów
Resovia – Radomiak Radom
ROW Rybnik – Skra Częstochowa
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz

29. kolejka (20-21 kwietnia)

GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Radomiak Radom – Elana Toruń
Rozwój Katowice – Górnik Łęczna
Ruch Chorzów – ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Resovia

30. kolejka (24 kwietnia)

Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz
Resovia – Ruch Chorzów
ROW Rybnik – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Rozwój Katowice

31. kolejka (27-28 kwietnia)

GKS Bełchatów – Resovia
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz – ROW Rybnik
Radomiak Radom – Błękitni Stargard
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa  -Widzew Łódź

32. kolejka (4-5 maja)

Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Elana Toruń – GKS Bełchatów
Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce – Radomiak Radom
Resovia – Olimpia Grudziądz
ROW Rybnik – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Ruch Chorzów

33. kolejka (11-12 maja)

GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – Resovia
Olimpia Grudziądz – Elana Toruń
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – ROW Rybnik
Ruch Chorzów – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo

34. kolejka (18-19 maja)

Błękitni Stargard – GKS Bełchatów
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
ROW Rybnik – Znicz Pruszków
Resovia – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress