Terminarz – I liga 2020/2021



Terminarz I ligi w sezonie 2020/2021:

Runda jesienna

1. kolejka (29-30 sierpnia)

Chrobry Głogów – Korona Kielce 1:1
GKS Jastrzębie – Arka Gdynia 0:4
GKS Tychy – Stomil Olsztyn 0:0
Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 3:0
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz 3:1
Odra Opole – ŁKS Łódź 0:4
Puszcza Niepołomice – Resovia 0:3
Radomiak Radom – Widzew Łódź 4:1
Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec 1:0

2. kolejka (5-6 września)

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice 3:2
GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1:0
Korona Kielce – GKS Jastrzębie 3:2
Radomiak Radom – Chrobry Głogów 1:2
Górnik Łęczna – Resovia 2:0
Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza 0:1
Stomil Olsztyn – Odra Opole 0:1
Widzew Łódź – ŁKS Łódź 0:2
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 3:0

3. kolejka (12-13 września)

Chrobry Głogów – Widzew Łódź 3:0
GKS Jastrzębie – Radomiak Radom 0:1
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:0
Górnik Łęczna – Arka Gdynia, odwołany
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 3:0
Miedź Legnica – Resovia 4:0
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 1:0
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce 0:0
Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów 2:0

4. kolejka (19-20 września)

Arka Gdynia – Miedź Legnica
GKS Bełchatów – GKS Tychy|
Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie
Korona Kielce – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice
Resovia – Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn, 19 września, godz. 12:40
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź

5. kolejka (26-27 września)

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, 25 września, godz. 17:40, w Łodzi
GKS Tychy – Resovia
Górnik Łęczna – Radomiak Radom
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Korona Kielce
Odra Opole – GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Termalica Nieciecza – Arka Gdynia

6. kolejka (30 września)

Arka Gdynia – GKS Tychy
Chrobry Głogów – Górnik Łęczna
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź
GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice
Korona Kielce – Termalica Nieciecza
Radomiak Radom – Miedź Legnica
Resovia – Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec, 29 września, godz. 18:10

7. kolejka (3-4 października)

GKS Tychy – Korona Kielce
Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie
ŁKS Łódź – Resovia
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Odra Opole – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź, 4 października, godz. 18:00
Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów
Termalica Nieciecza – Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

8. kolejka (10-11 października)

Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza
GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie – Miedź Legnica
Korona Kielce – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – GKS Tychy
Resovia – Stomil Olsztyn
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz, 10 października, godz. 19:10

9. kolejka (17-18 października)

GKS Tychy – Chrobry Głogów
Górnik Łęczna – Widzew Łódź, 17 października, godz. 16:00
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Radomiak Radom
Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec – Resovia

10. kolejka (24-25 października)

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów – Odra Opole
GKS Jastrzębie – GKS Tychy
Górnik Łęczna – Miedź Legnica
Korona Kielce – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza
Radomiak Radom – ŁKS Łódź
Resovia – Sandecja Nowy Sącz
Widzew Łódź – GKS Bełchatów, 24 października, godz. 19:10

11. kolejka (7-8 listopada)

GKS Bełchatów – Resovia
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Odra Opole – GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
Stomil Olsztyn – Radomiak Radom
Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce

12. kolejka (14-15 listopada)

Arka Gdynia – GKS Bełchatów
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź
Górnik Łęczna – GKS Tychy
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Termalica Nieciecza
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Resovia, 14 listopada, godz. 19:10

13. kolejka (21-22 listopada)

GKS Bełchatów – Korona Kielce
GKS Tychy – Miedź Legnica
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Górnik Łęczna
Resovia – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie
Termalica Nieciecza – Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

14. kolejka (28-29 listopada)

Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Resovia
Miedź Legnica – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Termalica Nieciecza – GKS Tychy
Widzew Łódź – Arka Gdynia, 28 listopada, godz. 19:10

15. kolejka (2 grudnia)

Arka Gdynia – Korona Kielce
GKS Bełchatów – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Widzew Łódź, 2 grudnia, godz. 19:00
ŁKS Łódź – Miedź Legnica
Odra Opole – Termalica Nieciecza
Resovia – Radomiak Radom
Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn – Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice

16. kolejka (5-6 grudnia)

Chrobry Głogów – Resovia
GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów
GKS Tychy – Odra Opole
Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz
Radomiak Radom – Arka Gdynia
Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Korona Kielce, 5 grudnia, godz. 19:10

17. kolejka (12-13 grudnia)

Arka Gdynia – Chrobry Głogów
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice
Korona Kielce – Radomiak Radom
ŁKS Łódź – GKS Tychy
Odra Opole – Widzew Łódź, 13 grudnia, godz. 13:00
Resovia – GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica


Runda wiosenna

18. kolejka (27-28 lutego)

Arka Gdynia – GKS Jastrzębie
GKS Bełchatów – Górnik Łęczna
Korona Kielce – Chrobry Głogów
ŁKS Łódź – Odra Opole
Resovia – Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec – Termalica Nieciecza

19. kolejka (6-7 marca)

Chrobry Głogów – Radomiak Radom
GKS Jastrzębie – Korona Kielce
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna – Resovia
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Miedź Legnica – GKS Bełchatów
Odra Opole – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz

20. kolejka (13-14 marca)

Arka Gdynia – Górnik Łęczna
GKS Bełchatów – Termalica Nieciecza
Korona Kielce – Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom – GKS Jastrzębie
Resovia – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole

21. kolejka (20-21 marca)

GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów
GKS Tychy – GKS Bełchatów
Górnik Łęczna – Korona Kielce
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Arka Gdynia
Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
Termalica Nieciecza – Resovia

22. kolejka (27-28 marca)

Arka Gdynia – Termalica Nieciecza
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów – Odra Opole
Korona Kielce – Miedź Legnica
Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Resovia – GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn

23. kolejka (3 kwietnia)

GKS Tychy – Arka Gdynia
Górnik Łęczna – Chrobry Głogów
ŁKS Łódź – GKS Bełchatów
Miedź Legnica – Radomiak Radom
Odra Opole – Resovia
Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
Termalica Nieciecza – Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź

24. kolejka (10-11 kwietnia)

Arka Gdynia – Odra Opole
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna
Korona Kielce – GKS Tychy
Radomiak Radom – Termalica Nieciecza
Resovia – ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

25. kolejka (17-18 kwietnia)

GKS Tychy – Radomiak Radom
Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Miedź Legnica – GKS Jastrzębie
Odra Opole – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
Stomil Olsztyn – Resovia
Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów

26. kolejka (24-25 kwietnia)

Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów – GKS Tychy
GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie – Termalica Nieciecza
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
Radomiak Radom – Odra Opole
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Górnik Łęczna

27. kolejka (28 kwietnia)

GKS Bełchatów – Widzew Łódź
GKS Tychy – GKS Jastrzębie
ŁKS Łódź – Radomiak Radom
Miedź Legnica – Górnik Łęczna
Odra Opole – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Resovia
Stomil Olsztyn – Korona Kielce
Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia

28. kolejka (1-2 maja)

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
GKS Jastrzębie – Odra Opole
Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza
Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Radomiak Radom – Stomil Olsztyn
Resovia – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Miedź Legnica

29. kolejka (8-9 maja)

GKS Bełchatów – Arka Gdynia
GKS Tychy – Górnik Łęczna
ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Resovia – Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
Termalica Nieciecza – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom

20. kolejka (15-16 maja)

Arka Gdynia – Resovia
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna – Odra Opole
Korona Kielce – GKS Bełchatów
Miedź Legnica – GKS Tychy
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
Radomiak Radom – Sandecja Nowy Sącz
Widzew Łódź – Termalica Nieciecza

31. kolejka (22-23 maja)

Arka Gdynia – Widzew Łódź
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
GKS Tychy – Termalica Nieciecza
ŁKS Łódź – Górnik Łęczna
Odra Opole – Miedź Legnica
Resovia – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie

32. kolejka (29-30 maja)

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Łęczna – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Arka Gdynia
Miedź Legnica – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Radomiak Radom – Resovia
Termalica Nieciecza – Odra Opole
Widzew Łódź – GKS Tychy

33. kolejka (5-6 czerwca)

Arka Gdynia – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie
Korona Kielce – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Termalica Nieciecza
Odra Opole – GKS Tychy
Resovia – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna

34. kolejka (12-13 czerwca)

Chrobry Głogów – Arka Gdynia
GKS Jastrzębie – Resovia
GKS Tychy – ŁKS Łódź
Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Korona Kielce
Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn
Widzew Łódź – Odra Opole

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress