Terminarz – I liga 2021/2022



Terminarz I ligi w sezonie 2021/2022:

RUNDA JESIENNA

1. kolejka (31 lipca – 1 sierpnia)

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 1:1
GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice 0:2
GKS Katowice – Resovia 2:2
GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1
Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Odra Opole – Miedź Legnica 1:4
Korona Kielce – Skra Częstochowa 2:0
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 1:2
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 3:0

2. kolejka (7-8 sierpnia)

Chrobry Głogów – Arka Gdynia
GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce – Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź – Skra Częstochowa
Miedź Legnica – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole
Resovia – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź, 8 sierpnia, 12:40

3. kolejka (14-15 sierpnia)

Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie – Korona Kielce
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy – Miedź Legnica
Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
Skra Częstochowa – Resovia
Widzew Łódź – Chrobry Głogów, 15 sierpnia, 12:40

4. kolejka (18 sierpnia)

Arka Gdynia – Widzew Łódź, 18 sierpnia, 20:30
Chrobry Głogów – Górnik Polkowice
ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie
Miedź Legnica – Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
Resovia – Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
Stomil Olsztyn – Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole

5. kolejka (21-22 sierpnia)

GKS Jastrzębie – Resovia
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice – Arka Gdynia
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Odra Opole – Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn, 21 sierpnia, 20:30

6. kolejka (28-29 sierpnia)

Arka Gdynia – Odra Opole
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Miedź Legnica – GKS Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
Resovia – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

7. kolejka (4-5 września)

GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice – Arka Gdynia
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Miedź Legnica
ŁKS Łódź – Resovia
Odra Opole – Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec

8. kolejka (11-12 września)

Arka Gdynia – GKS Tychy
Chrobry Głogów – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Odra Opole
Miedź Legnica – ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn – Resovia
Widzew Łódź – GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice

9. kolejka (18-19 września)

GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Górnik Polkowice
GKS Tychy – Widzew Łódź
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
Resovia – Miedź Legnica
Skra Częstochowa – Arka Gdynia

10. kolejka (25-26 września)

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice – GKS Tychy
Odra Opole – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce

11. kolejka (2-3 października)

GKS Jastrzębie – Arka Gdynia
GKS Katowice – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Odra Opole
Korona Kielce – Chrobry Głogów
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
Resovia – Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice

12. kolejka (9-10 października)

Arka Gdynia – Korona Kielce
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
GKS Katowice – GKS Tychy
Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec – Resovia

13. kolejka (16-17 października)

GKS Jastrzębie – Górnik Polkowice
GKS Tychy – Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Korona Kielce – Widzew Łódź
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Resovia – Chrobry Głogów
Skra Częstochowa – GKS Katowice

14. kolejka (23-24 października)

Arka Gdynia – Resovia
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Korona Kielce
Odra Opole – GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
Widzew Łódź – ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała

15. kolejka (30-31 października)

GKS Jastrzębie – GKS Katowice
ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Odra Opole
Miedź Legnica – Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Resovia – Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn

16. kolejka (6-7 listopada)

Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Korona Kielce
GKS Tychy – GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice – Resovia
Odra Opole – ŁKS Łódź
Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Miedź Legnica

17. kolejka (13-14 listopada)

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa
Korona Kielce – GKS Tychy
ŁKS Łódź – GKS Katowice
Miedź Legnica – Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
Resovia – Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

18. kolejka (20-21 listopada)

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Skra Częstochowa
ŁKS Łódź – GKS Tychy
Miedź Legnica – Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie
Resovia – GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia

19. kolejka (27-28 listopada)

Arka Gdynia – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Miedź Legnica
GKS Tychy – Resovia
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec

20. kolejka (4-5 grudnia)

Chrobry Głogów – Widzew Łódź
Korona Kielce – GKS Jastrzębie
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Resovia – Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice


RUNDA WIOSENNA

21. kolejka (26-27 lutego)

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów
Korona Kielce – Stomil Olsztyn
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – Resovia
Skra Częstochowa – Miedź Legnica
Widzew Łódź – Arka Gdynia

22. kolejka (5-6 marca)

Arka Gdynia – Górnik Polkowice
Chrobry Głogów – Odra Opole
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa
Resovia – GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

23. kolejka (12-13 marca)

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica
GKS Katowice – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Korona Kielce – Resovia
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
Odra Opole – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz

24. kolejka (19-20 marca)

Arka Gdynia – GKS Katowice
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Miedź Legnica – Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie
Resovia – ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa

25. kolejka (26-27 marca)

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Widzew Łódź
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS Łódź – Miedź Legnica
Odra Opole – Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Resovia – Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa – Chrobry Głogów

26. kolejka (2-3 kwietnia)

Arka Gdynia – Skra Częstochowa
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Miedź Legnica – Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Stomil Olsztyn – Odra Opole
Widzew Łódź – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie

27. kolejka (9-10 kwietnia)

GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Odra Opole
GKS Tychy – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
28. kolejka (16 kwietnia)

Arka Gdynia – GKS Jastrzębie
Chrobry Głogów – Korona Kielce
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Odra Opole – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – Resovia
Stomil Olsztyn – GKS Katowice
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź

29. kolejka (23-24 kwietnia)

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź
GKS Tychy – GKS Katowice
Korona Kielce – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa – Odra Opole

30. kolejka (27 kwietnia)

Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Chrobry Głogów – Resovia
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
Widzew Łódź – Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica

31. kolejka (30 kwietnia – 1 maja)

GKS Jastrzębie – Odra Opole
Korona Kielce – Górnik Polkowice
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
Resovia – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa – GKS Tychy

32. kolejka (7-8 maja)

Arka Gdynia – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice – GKS Jastrzębie
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
Odra Opole – Korona Kielce
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Resovia
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

33. kolejka (14-15 maja)

GKS Jastrzębie – GKS Tychy
Korona Kielce – GKS Katowice
ŁKS Łódź – Odra Opole
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa
Resovia – Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn

34. kolejka (21-22 maja)

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – ŁKS Łódź
GKS Tychy – Korona Kielce
Górnik Polkowice – Miedź Legnica
Odra Opole – Resovia
Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress