Terminarz – II liga 2019/2020




Terminarz II ligi w sezonie 2019/2020:

Runda jesienna

1. kolejka (27-28 lipca)

Elana Toruń – Bytovia Bytów 2:1
Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna 0:1
GKS Katowice – Znicz Pruszków 1:3
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard 1:2
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź 1:2
Legionovia Legionowo – Skra Częstochowa 2:0
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań 4:0
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce 3:2
Stal Stalowa Wola – Resovia 1:3

2. kolejka (3-4 sierpnia)

Błękitni Stargard – Elana Toruń 1:0
Bytovia Bytów – Widzew Łódź 2:1
Górnik Łęczna – Lech II Poznań 0:0
Gryf Wejherowo – GKS Katowice 0:2
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice 1:1
Pogoń Siedlce – Resovia 0:0
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków 1:3
Stal Rzeszów – Legionovia Legionowo 3:1
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 4:1

3. kolejka (10-11 sierpnia)

Elana Toruń – Olimpia Elbląg 0:2
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 2:1
GKS Katowice – Bytovia Bytów 1:2
Górnik Polkowice – Górnik Łęczna 1:1
Lech II Poznań – Skra Częstochowa 2:0
Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 1:3
Resovia – Znicz Pruszków 0:0
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 3:0
Widzew Łódź – Błękitni Stargard 2:0

4. kolejka (17-18 sierpnia)

Błękitni Stargard – GKS Katowice 1:3
Bytovia Bytów – Stal Stalowa Wola 4:1
Górnik Łęczna – Elana Toruń 1:3
Gryf Wejherowo – Resovia 0:3
Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków 0:2
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź 1:1
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:1
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice 1:0
Stal Rzeszów – Lech II Poznań 2:0

5. kolejka (21 sierpnia)

Elana Toruń – Skra Częstochowa 1:1
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 0:0
GKS Katowice – Olimpia Elbląg 1:1
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów 1:2
Lech II Poznań – Legionovia Legionowo 2:1
Resovia – Bytovia Bytów 1:1
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:1
Widzew Łódź – Górnik Łęczna 2:2
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 2:1



6. kolejka (24-25 sierpnia)

Błękitni Stargard – Resovia 1:2
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków 2:2
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań 1:0
Górnik Łęczna – GKS Katowice 1:0
Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice 1:2
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:1
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo 1:0
Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:0
Stal Rzeszów – Elana Toruń 1:0

7. kolejka (31 sierpnia – 1 września)

Elana Toruń – Legionovia Legionowo 4:1
GKS Katowice – Skra Częstochowa 2:0
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków 1:1
Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów 1:1
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce 0:2
Resovia – Olimpia Elbląg 0:1
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 1:3
Widzew Łódź – Stal Rzeszów 3:1
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 2:3

8. kolejka (7-8 września)

Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo 2:1
Garbarnia Kraków – Elana Toruń 0:0
Górnik Łęczna – Resovia 2:1
Lech II Poznań – Górnik Polkowice, 18 września godz. 17:00
Legionovia Legionowo – Widzew Łódź 0:2
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 1:2
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce 1:3
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 0:0
Stal Rzeszów – GKS Katowice 1:1

9. kolejka (14-15 września)

Bytovia Bytów – Błękitni Stargard 1:0
Elana Toruń – Lech II Poznań 2:4
GKS Katowice – Legionovia Legionowo 3:1
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce 1:1
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 1:4
Resovia – Skra Częstochowa 2:0
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów 2:1
Widzew Łódź – Garbarnia Kraków 1:1
Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 1:2

10. kolejka (21-22 września)

Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Elana Toruń
Lech II Poznań – Widzew Łódź
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Resovia

11. kolejka (28-29 września)

Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna
Elana Toruń – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Lech II Poznań
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
Resovia – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków
Widzew Łódź – Górnik Polkowice, 28 wrzesień, 19:10
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów



12. kolejka (5-6 października)

Elana Toruń – Widzew Łódź, 5 październik, 17:00
Garbarnia Kraków – Resovia
Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Gryf Wejherowo

13. kolejka (12-13 października)

Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Elana Toruń
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna
Resovia – Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce, 12 październik, 19:10
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków

14. kolejka (19-20 października)

Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Resovia
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – GKS Katowice, 19 październik, 19:10

15. kolejka (26-27 października)

Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Resovia – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice



16. kolejka (2-3 listopada)

Elana Toruń – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice – Gryf Wejherowo
Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Resovia, 2 listopad, 19:10

17. kolejka (9-10 listopada)

Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Resovia – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Widzew Łódź

18. kolejka (16-17 listopada)

Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Elana Toruń
Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Resovia – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo, 15 listopad, 19:10
Znicz Pruszków – GKS Katowice

19. kolejka (23-24 listopada)

Elana Toruń – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo – Stal Rzeszów
Resovia – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Bytovia Bytów, 23 listopad, 19:10

20. kolejka (30 listopada – 1 grudnia)

Błękitni Stargard – Widzew Łódź
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Resovia




Runda wiosenna

21. kolejka (29 lutego – 1 marca)

Elana Toruń – Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Resovia – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce

22. kolejka (7-8 marca)

Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów – Resovia
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice

23. kolejka (14-15 marca)

Elana Toruń – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Górnik Polkowice – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
Resovia – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów

24. kolejka (21-22 marca)

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Resovia
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Widzew Łódź

25. kolejka (28-29 marca)

Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Elana Toruń – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
Resovia – Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg



26. kolejka (4-5 kwietnia)

Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Widzew Łódź
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice
Lech II Poznań – Elana Toruń
Legionovia Legionowo – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Resovia
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola

27. kolejka (11-12 kwietnia)

Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
Resovia – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa

28. kolejka (18-19 kwietnia)

Górnik Łęczna – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Lech II Poznań – GKS Katowice
Legionovia Legionowo – Resovia
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków

29. kolejka (25-26 kwietnia)

Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Resovia – Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań
Widzew Łódź – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo

30. kolejka (2-3 maja)

Elana Toruń – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice – Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań – Resovia
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard

31. kolejka (9-10 maja)

Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Legionovia Legionowo
GKS Katowice – Widzew Łódź
Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Resovia – Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Lech II Poznań

32. kolejka (16-17 maja)

Elana Toruń – Resovia
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola

33. kolejka (23-24 maja)

Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo
Resovia – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Elana Toruń

34. kolejka (30-31 maja)

Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Resovia
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Znicz Pruszków


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress