Regulamin

 1. Wstęp
  1. Typer WTM jest konkursem prowadzonym na portalu WidzewToMy.net zwanym dalej portalem, organizowanym przez Redakcję portalu zwaną dalej Organizatorami Typera.
  2. Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady prowadzenia rozgrywek Typera WTM, obowiązujące we wszystkich sezonach
 2. Postanowienia podstawowe
  1. Typer WTM polega na typowaniu dokładnych wyników meczów wskazanych z góry przez organizatorów Typera WTM, z udziałem Widzewa Łódź. Organizatorzy Typera powinni w szczególnych przypadkach mieć możliwość dokonywania szczegółowego wyboru meczów w trakcie sezonu.
  2. Jedna edycja Typera WTM obejmuje jeden sezon piłkarski w Polsce.
 3. Ogólne zasady typowania
  1. Uczestnicy Typera WTM
   1. Uczestnikiem Typera WTM jest każdy zarejestrowany użytkownik portalu, który oddał ważny typ przynajmniej w jednej typowanej kolejce danej edycji Typera WTM.
   2. Uczestnik Typera WTM, w chwili rozpoczęcia gry potwierdza, że zapoznał się i zaakceptował warunki Regulaminu Typera WTM
  2. Typowanie
   1. Typowanie odbywa się w ustalonych przez organizatorów Typera WTM kolejkach odpowiadających kolejkom rozgrywek typowanej ligi bądź kilku lig, ewentualnie innych meczów
   2. Typowanie polega na podaniu dokładnego wyniku podlegającego typowaniu meczu, przy czym typowany wynik bramkowy jest jednocześnie typem wyniku punktowego danego meczu.
   3. Typowaniu podlegają mecze danej kolejki rozgrywane na boisku wskazane przez Organizatorów Typera na łamach portalu.
    1. W przypadku meczów, których wynik został zmieniony decyzją PZPN lub innej instytucji do tego uprawnionej, liczy się wynik uzyskany na boisku, o ile w uzasadnionych przypadkach organizatorzy Typera WTM nie zadecydują inaczej.
    2. W przypadku meczów, w których rozgrywana będzie dogrywka lub dogrywka i rzuty karne, liczy się wynik meczu z regulaminowego czasu gry, o ile organizatorzy Typera WTM nie wskażą wcześniej innych zasad.
   4. Uczestnicy Typera WTM mogą składać swoje pełne typy do 15 minut przed rozpoczęciem danego meczu.
    1. Za czas złożenia typu uważa się czas, jaki widnieje na portalu.
    2. W przypadku gdy użytkownik Typera WTM chce poprawić swoje typy, musi dokonać korekty swoich typów danego meczu/meczów. Typ edytować można do 15 minut od rozpoczęcia danego meczu.
   5. Typowanie odbywa się poprzez wpisanie typów w specjalnie przeznaczonych do tego polach.
   6. Organizatorzy Typera WTM nie ponoszą odpowiedzialności za błędy gracza powstałe przez tzw.”literówki”. Dlatego też wyniki np. 10:0 (mimo intencji gracza do oddania typu na 1:0), będą uznawane za ważne.
 4. Punktacja Typera WTM
  1. Za każdy mecz zawodnik otrzymuje: 3 punkty za dokładnie wytypowany wynik bramkowy meczu, 1 punkt – za wytypowany wynik punktowy (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości), przy czym obliczane tak punkty z jednego meczu nie są sumowane – maksymalny wynik za wytypowanie jednego meczu to 3 punkty.
  2. Rezultat zawodnika w danej kolejce stanowi sumę wyników za wytypowanie każdego meczu podlegających typowaniu.
  3. Łączny wynik każdego uczestnika Typera WTM stanowi suma punktów uzyskanych we wszystkich typowanych kolejkach.
  4. Uczestnik Typera WTM, który uzyskał najwyższy łączny wynik na zakończenie sezonu Typera WTM, uzyskuje miano Zwycięzcy Typera WTM.
  5. kolejności uczestników Typera WTM w Rankingu decyduje suma punktów zdobytych we wszystkich kolejkach. W przypadku równej liczby punktów pomiędzy dwoma lub więcej uczestnikami o miejscu w Rankingu decydują kolejno:
   1. Liczba poprawnie wytypowanych wyników (za 3pkt).
   2. Liczba oddanych typów
   3. Czas oddania typów
   4. Losowanie
 5. Nagrody
  1. Nagrody w Typerze WTM 2016/2017, w postaci voucherów na grę w zakładach bukmacherskich ufundował partner portalu – Dom Ubezpieczeniowy.
  2. Vouchery posiadać będą następujące nominały: I miejsce – 150 złotych, II miejsce – 200 złotych, III miejsce – 50 złotych.
  3. Vouchery będą do wykorzystania we wskazanym przez portal stacjonarnym punkcie przyjmowania zakładów.
  4. Aby móc skorzystać z vouchera, niezbędne będzie uzyskanie na kuponie AKO o minimalnej wartości 2.00.
  5. Oprócz voucherów trzech graczy z największą liczbą punktów w końcowej klasyfikacji otrzyma podarunku w postaci książek.
 6. Przepisy końcowe
  1. W sprawach nierozstrzygniętych w niniejszym Regulaminie decydują organizatorzy Typera WTM.
  2. Organizatorzy Typera WTM maja prawo dokonać zmian oraz interpretacji niniejszego Regulaminu we wszystkich sytuacjach konfliktowych bądź budzących wątpliwości, a także w sytuacji, jeżeli zmiany takie miałyby podnieść atrakcyjność rozgrywek Typera WTM.
  3. Użytkownicy Typera WTM mają prawo odwołać się od decyzji Organizatorów Typera WTM.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress