Do Łodzi dojechał Streno…
18 stycznia 2018, 09:39 | Autor: Ryan
Zapowiadany na poniedziałek przyjazd Erika Streno opóźnił się ostatecznie o trzy dni. Jak informuje oficjalna witryna Widzewa, 27-letni Słowak dziś rozpocznie treningi z łodzianami. Będzie to szósty sprawdzany zawodnik przez sztab szkoleniowy.
Streno bez wątpienia posiada najciekawsze CV ze wszystkich testowanych. To podstawowy zawodnik słowackiej ekstraklasy. Do tego piłkarz bardzo wszechstronny. Jego sprowadzenie powinno być dużym wzmocnieniem, ale najpierw ofensywny gracz ma się zaprezentować w treningu.
Słowak miał przyjechać na zajęcia już w poniedziałek, ale cały czas prowadził rozmowy ze swoim obecnym klubem – Tatranem Presov. Ostatecznie dostał zielone światło na dołączenie do Widzewa. Trzymamy kciuki, by udało się dopiąć jego transfer do końca, a on okazał się faktycznie wartościowym zawodnikiem!





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska