Koszykówka

I LIGA KOBIET, GRUPA B – TABELA:

Msc. Klub M. Pkt. Z. P. Pkt.
1. AZS Politechnika Korona Kraków 4 7 3 1 306-260
2. MUKS Poznań 3 6 3 0 217-176
3. UKS Basket Zgorzelec 3 6 3 0 238-207
4. Widzew Łódź 3 6 3 0 197 – 169
5. AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 4 6 2 2 276-254
6. Tęcza Leszno
3 5 2 1 204-174
7. MOSiR Bochnia 3 5 2 1 186-170
8. Lider Swarzędz
3 4 1 2 199-177
9. RMKS Rybnik 3 3 0 3 194-234
10. Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 3 3 0 3 175-216
11. Wisła Kraków 3 3 0 3 145-208
12. Ślęza II Wrocław 3 3 0 3 155-247

I LIGA KOBIET, GRUPA B – TERMINARZ:

1. kolejka, 2 października 2021, godz. 19:00
MOSiR Bochnia – Widzew Łódź 54:61 (19:13, 12:20, 9:18, 14:10)
Gala 23, Gzinka 10, Bandoch 8, Kudelska 8, Stępień 8, Rzeźnik 2, Tomasik 2, Grudzień 0, Miazek 0, Ozga 0, Stuleblak 0

2. kolejka, 9 października 2021, godz. 19:00
Widzew Łódź – Tęcza Leszno 72:65 (22:17, 15:19, 28:14, 7:15)
Kudelska 27, Stępień 14, Gala 13, Bandoch 10, Gzinka 8, Chojnacka 0, Dresler 0, Grudzień 0, Janicka 0, Rzeźnik 0, Tomasik 0

3. kolejka, 17 października 2021, godz. 17:00
Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie – Widzew Łódź 50:64 (12:19, 15:10, 9:19, 14:16)
Ewelina Gala 20, Wiktoria Stępień 14, Anna Kudelska 13, Nikola Tomasik 8, Natalia Gzinka 5, Jagoda Bandoch 4, Małgorzata Chojnacka 0, Maria Grudzień 0, Wiktoria Ozga 0, Wiktoria Rzeźnik 0, Julia Stuleblak 0

4. kolejka, AZS AJP II Gorzów Wielkopolski – Widzew Łódź, 23 października 2021, godz. 13:15
5. kolejka, Widzew Łódź – Wisła Kraków, 31 października 2021, godz. 19:00
6. kolejka, RMKS Rybnik – Widzew Łódź, 6 listopada 2021, godz. 17:00
7. kolejka, Widzew Łódź – Lider Swarzędz, 13 listopada 2021, godz. 16:00
8. kolejka, UKS Basket Zgorzelec – Widzew Łódź, 20 listopada 2021 (sobota)
9. kolejka, Widzew Łódź – Ślęza II Wrocław, 27 listopada 2021, godz. 18:00
10. kolejka, AZS Politechnika Korona Kraków – Widzew Łódź, 4 grudnia 2021, (sobota)
11. kolejka, Widzew Łódź – MUKS Poznań, 12 grudnia 2021, godz. 18:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress