Oświadczenia

Oświadczenie „Fanatyków Widzewa” ws. ostatnich wydarzeń

Poniżej prezentujemy oświadczenie Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”, dotyczące ostatnich wydarzeń, rozgrywających się wokół Widzewa, jego działaczy oraz kibiców.

1.10.2015, 19:20, autor: Ryan
...czytaj więcej

Oświadczenie środowisk widzewskich

Kolejny wstrząs w Widzewie musi powodować reakcję środowiska skupionego wokół klubu. Poniżej prezentujemy oświadczenie sygnowane przez oba Stowarzyszenia Kibiców, Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy Widzewa i współwłaściciela RTS.

16.06.2015, 18:44, autor: Ryan
...czytaj więcej

Oświadczenie stowarzyszeń ws. stadionu zastępczego

Poniżej prezentujemy oświadczenie stowarzyszeń „Fanatycy Widzew” oraz „OSK Tylko Widzew”, dotyczących sytuacji związanej z grą drużyny Widzewa Łódź na stadionie zastępczym na czas budowy nowego obiektu, począwszy od rundy wiosennej.

12.02.2015, 17:54, autor: Ryan
...czytaj więcej

Oświadczenie grup kibicowskich ws. bieżącej sytuacji klubu

Poniżej publikujemy oświadczenie wydane przez wszystkie grupy kibicowskie działające na Widzewie. Dotyczy ono bieżącej sytuacji klubu oraz polityki kadrowej, realizowanej przez właściciela.

18.09.2014, 22:53, autor: Ryan
...czytaj więcej

Kibice spotkali się z Włodzimierzem Tylakiem

Poniżej prezentujemy oświadczenie grup kibicowskich po niedzielnym spotkaniu z Włodzimierzem Tylakiem, który w piątek został wybrany nowym trenerem I-ligowego Widzewa Łódź.

23.06.2014, 10:24, autor: Ryan
...czytaj więcej

Stanowisko kibiców ws. zarzutów UMŁ

Poniżej prezentujemy nasze stanowisko w sprawie zarzutów zawartych w oświadczeniu Urzędu Miasta Łodzi, jakoby kibice Widzewa byli wmieszani w grę polityczną. Jedynym motywatorem naszych działań jest miłość do klubu!

13.03.2014, 12:07, autor: Ryan
...czytaj więcej

Apel SFW oraz RTS Widzew

W związku ze zbliżającym się meczem ligowym z Lechią Gdańsk oraz wielką mobilizacją pragniemy wraz z klubem zaapelować do kibiców:

1.10.2013, 21:13, autor: Ryan
...czytaj więcej

Interpelacja do szefa MSW w sprawie krakowskiego sektora gości

Kibice Widzewa Łódź, zgodnie z zapowiedzią, nie mają zamiaru odpuścić Jerzemu Millerowi. Ich zdaniem Wojewoda Małopolski, zamykając na dwa dni przed meczem z Wisłą sektor gości, podjął absurdalną decyzję polityczną narażając ich […]

14.06.2013, 10:52, autor: Ryan
...czytaj więcej

Oświadczenie kibiców skierowane do mediów

Prezentujemy oświadczenie kibiców Widzewa skierowane do mediów:

11.05.2013, 18:34, autor: Ryan
...czytaj więcej

List otwraty do Witolda Skrzydlewskiego

Poniżej publikujemy treść Listu Otwartego, jaki skierowany został do Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Widzewa Łódź, pana Witolda Skrzydlewskiego. Tematem listu jest oczywiście gorąca sprawa nowego stadionu na Widzewie.

6.05.2013, 10:25, autor: Ryan
...czytaj więcej

List stowarzyszenia do Prezesa Zbigniewa Bońka

Publikujemy list otwarty stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” skierowany do Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Pana Zbigniewa Bońka. Pismo to jest kontynuacją podjętych przez SFW działań związanych z wyjaśnieniem kwestii zamknięcia sektora kibiców gości […]

25.04.2013, 09:09, autor: Ryan
...czytaj więcej

List otwarty „Fanatyków Widzewa” do Wojewody Millera

Publikujemy list otwarty stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” skierowany do Wojewody Małopolskiego, Jerzego Millera, w sprawie zamknięcia sektora gości na stadionie Wisły Kraków.

24.04.2013, 23:51, autor: Ryan
...czytaj więcej

Odpowiedź kibiców na słowa Pani Prezydent

Poniżej prezentujemy odpowiedź kibiców Widzewa, przesłaną do redakcji, na słowa prezydent Hanny Zdanowskiej, jakie padły w wywiadzie dla „Dziennika Łódzkiego”. WTM będzie przyglądał się sprawie stadionów w Łodzi.   ŁKS NIGDY NIE […]

3.04.2013, 10:19, autor: Ryan
...czytaj więcej

List kondolencyjny do kibiców Lechii Gdańsk

Prezentujemy treść listu kondolencyjnego, jaki wspólnie złożyli dziś na ręce kibiców Lechii Gdańsk: Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz redakcja portalu WidzewToMy.net:

19.03.2013, 20:29, autor: Ryan
...czytaj więcej

ULTRAS WIDZEW: „Dziękujemy !”

Prezentujemy treść komunikatu grupy „ULTRAS WIDZEW”, wydanego na zakończenie protestu: Wszystkim kibicom, kolegom, przyjaciołom, którzy zdecydowali się stanąć po naszej stronie i wytrwale czekali na lepsze czasy, by wraz z nami wrócić […]

20.02.2013, 23:45, autor: karolinka
...czytaj więcej

Komunikat RTS Widzew Łódź i jego Kibiców

Klub RTS Widzew Łódź oraz jego Kibice pragną poinformować, że w dniu dzisiejszym doszło do parafowania porozumienia, którego celem jest unormowanie wzajemnych stosunków. Podpisane porozumienie jest jednocześnie przejawem chęci powrotu do niepowtarzalnej […]

12.02.2013, 10:26, autor: Ryan
...czytaj więcej