Apel SFW oraz RTS Widzew

1 października 2013, 21:13 | Autor:

szale

W związku ze zbliżającym się meczem ligowym z Lechią Gdańsk oraz wielką mobilizacją pragniemy wraz z klubem zaapelować do kibiców:

Drodzy kibice,

Mając na uwadze większe zainteresowanie niedzielnym meczem z Lechią oraz doświadczenia z imprez poprzednich gorąco namawiamy Was, abyście jak najszybciej zaopatrywali się w bilety na to spotkanie. W dniu pojedynku z gdańszczanami uruchomione zostaną wszystkie kasy oraz bramy wejściowe na stadion. Mimo to istnieje duża obawa, że spora część kibiców nie zdąży nabyć wejściówki.
Mając w pamięci analogiczne przypadki zatorów pod kasami, apelujemy o podejście do tematu z rozsądkiem oraz należytą wyobraźnią. Bilety na mecz z Lechią, po specjalnych cenach, nabywać można już od wczoraj. Wciąż dostępna jest opcja zakupu poprzez system elektroniczny. Cała procedura trwa zaledwie kilka chwil!

Nie czekajcie więc i czym prędzej zaopatrujcie się w wejściówki. Tak, aby każdy fan, chętny dopingować drużynę w niedzielnym meczu, wspomagając tym samym akcję mobilizacyjną, nie został pod stadionem, kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego!

Namawiajcie znajomych, rodzinę, dawno nie widzianych na trybunach kibiców i kupujcie jak najprędzej bilety!
Widzimy się w niedzielę o 14:00 w Zapiecku a o 18:00 na stadionie im. Ludwika Sobolewskiego!

Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
RTS Widzew Łódź S.A.