List kondolencyjny do kibiców Lechii Gdańsk

19 marca 2013, 20:29 | Autor:

Prezentujemy treść listu kondolencyjnego, jaki wspólnie złożyli dziś na ręce kibiców Lechii Gdańsk: Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz redakcja portalu WidzewToMy.net:

1

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o tragedii, do jakiej doszło minionej nocy na drodze krajowej nr 1 w okolicach Włocławka.
Śmierć kibica, niezależnie od jego przynależności klubowej, jest sprawą niezwykle bolesną i poruszającą dla całego środowiska fanów piłkarskich. Jest tym bardziej rozumiana i współodczuwana przez ludzi, którzy także przemierzają setki kilometrów za swoją drużyną, i na których bezwzględny los może zastawiać podobne pułapki, podczas ich podróżowania po Polsce.
Jako kibice doskonale potrafimy wczuć się w nastroje, które obecnie dominują wśród gdańszczan i ze względu na powagę sytuacji animozje pozostawiamy z dala.
W imieniu wszystkich kibiców Widzewa Łódź pragniemy złożyć na ręce STOWARZYSZENIA KIBICÓW LECHII GDAŃSK „LWY PÓŁNOCY” najszczersze wyrazy ubolewania i współczucia w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami.
Lechiści, dziś Widzewiacy łączą się z Wami w smutku i wspólnie opłakują Waszych nieodżałowanych kolegów.

Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”
Redakcja WidzewToMy.net