List kondolencyjny do kibiców Lechii Gdańsk
19 marca 2013, 20:29 | Autor: RyanPrezentujemy treść listu kondolencyjnego, jaki wspólnie złożyli dziś na ręce kibiców Lechii Gdańsk: Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz redakcja portalu WidzewToMy.net:
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o tragedii, do jakiej doszło minionej nocy na drodze krajowej nr 1 w okolicach Włocławka.
Śmierć kibica, niezależnie od jego przynależności klubowej, jest sprawą niezwykle bolesną i poruszającą dla całego środowiska fanów piłkarskich. Jest tym bardziej rozumiana i współodczuwana przez ludzi, którzy także przemierzają setki kilometrów za swoją drużyną, i na których bezwzględny los może zastawiać podobne pułapki, podczas ich podróżowania po Polsce.
Jako kibice doskonale potrafimy wczuć się w nastroje, które obecnie dominują wśród gdańszczan i ze względu na powagę sytuacji animozje pozostawiamy z dala.
W imieniu wszystkich kibiców Widzewa Łódź pragniemy złożyć na ręce STOWARZYSZENIA KIBICÓW LECHII GDAŃSK „LWY PÓŁNOCY” najszczersze wyrazy ubolewania i współczucia w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami.
Lechiści, dziś Widzewiacy łączą się z Wami w smutku i wspólnie opłakują Waszych nieodżałowanych kolegów.
Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”
Redakcja WidzewToMy.net








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska