Podsumowanie ankiety: Najwięcej czytelników „pod Zegarem”

21 marca 2013, 10:41 | Autor:

W naszej drugiej ankiecie pytaliśmy Was o to, z którego miejsca na stadionie Widzewa oglądacie zmagania łódzkich piłkarzy. Okazuje się, że najwięcej czytelników zasiada „w młynie”.W sondzie podzieliliśmy stadion na cztery trybuny. Dla uproszczenia sprawy nie rozdzielaliśmy trybuny A na „krytą”, VIP, czy „obok krytej”, nie uwzględniliśmy zamkniętego sektora gości (choć mogłoby to pokazać liczbę wejść na WTM przez kibiców innych klubów) oraz nie wyróżnialiśmy specjalnie sektora C+ licząc „prostą” jako całość.
Łącznie głosowały 1252 osoby.

W ankiecie najwięcej głosów oddano na odpowiedź: „Trybuna D (Pod Zegarem”) – 664 głosy, co stanowi ponad połowę głosujących (53%). Drugim, pod względem wejść na portal WidzewToMy.net, jest trybuna B, czyli „Niciarka”. 305 osób zagłosowało, że ogląda występy Widzewa właśnie z sektora za przeciwną bramką – 24% wszystkich głosów. Trzecią w kolejności trybuną, goszczącą czytelników WTM, jest trybuna C, tzw. „prosta”. Do zasiadania na niej przyznało się 211 kibiców (17% głosów).
Zdecydowanie odstawały w głosowaniu: trybuna A (39 głosów) i sektor rodzinny (33 głosy) – w obu przypadkach dało to 3% wszystkich głosów.

Wyniki tej ankiety są dla redakcji WTM bardzo interesującym narzędziem. Pokazuje ona jaki rodzaj kibica najczęściej zagląda na nasze łamy, a jakich fanów będziemy się starać przyciągać zamieszczając i dla nich ciekawe informacje oraz materiały publicystyczne.

Zapraszamy do wzięciu udziału w kolnej sondzie, w której będziemy chcieli poznać Wasze gusty i preferencje.