Oświadczenie środowisk widzewskich

16 czerwca 2015, 18:44 | Autor:

transparent_Widzew

Kolejny wstrząs w Widzewie musi powodować reakcję środowiska skupionego wokół klubu. Poniżej prezentujemy oświadczenie sygnowane przez oba Stowarzyszenia Kibiców, Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy Widzewa i współwłaściciela RTS.

„Z troską i niepokojem obserwujemy rozwój wydarzeń związanych z naszym klubem. Wczorajsze postanowienie Sądu w sprawie zmiany upadłości z możliwością zawarcia układu na postępowanie obejmujące likwidację majątku dłużnika jest kolejnym, trudnym do zaakceptowania dla licznych rzesz kibiców, etapem w historii Widzewa. Z nadzieją odnosimy się do faktu, że Zarząd klubu niezwłocznie złożył zażalenie na powyższą decyzję Sądu i liczymy, że to zażalenie zostanie rozpatrzone bez zbędnej zwłoki.

Mamy pełną świadomość w jak delikatnej sytuacji formalno-prawnej znalazł się nasz klub, niemniej chcemy oświadczyć, że wyrażamy gotowość do natychmiastowego podjęcia działań zmierzających do zachowania kontynuacji istnienia Widzewa, podtrzymania jego historii i tradycji. Wsparci doświadczeniem byłych działaczy, piłkarzy i łódzkiego biznesu, reprezentując przy tym wszystkie środowiska kibiców Widzewa, jesteśmy pewni, że Widzew nigdy nie zniknie z piłkarskiej mapy Polski, a fundamentem jego odbudowy będzie powstający stadion.”

OSK „Tylko Widzew”
„Fanatycy Widzewa”
Członek Rad Nadzorczej RTS Widzew Łódź Grzegorz Waranecki
Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy Widzewa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress