Odpowiedź kibiców na słowa Pani Prezydent

3 kwietnia 2013, 10:19 | Autor:

Poniżej prezentujemy odpowiedź kibiców Widzewa, przesłaną do redakcji, na słowa prezydent Hanny Zdanowskiej, jakie padły w wywiadzie dla „Dziennika Łódzkiego”. WTM będzie przyglądał się sprawie stadionów w Łodzi.

1

 

ŁKS NIGDY NIE UPADNIE!!!

Zapewne wielu z Was zapoznało się z wywiadem Marka Kondraciuka z Prezydent naszego miasta Hanną Zdanowską nt. budowy stadionów w Łodzi. Za każdym razem Pani Prezydent zaskakuje nas bystrością i lotnością swoich pomysłów oraz siłą przytaczanych argumentów, które porównać można jedynie z mocą ciosu Przemka Salety, powalającego Andrzeja Gołotę.
Trudno z nimi w jakikolwiek sposób dyskutować. Przykładów na niegospodarność włodarzy naszego miasta podawaliśmy już bez liku. To, że obecni właściciele klubu z al. Unii 2 mają długi wobec swoich piłkarzy, to nic nowego – historia stara jak świat. Dziwi nas tylko sytuacja w której miasto do dziś nie potrafi wyegzekwować należnych mu pieniędzy za sprzedane akcje klubu z przeplatanką. Czyżby zaginął weksel wystawiony przez „Tilię”?

Na pytanie: „A co będzie jeśli ŁKS upadnie?”, Pani prezydent powinna odpowiedzieć: „ŁKS nigdy nie upadnie!”. Czas chyba zmienić nazwę klubu na „Łódź Klub Sponsoruje”, dokładnie oddawała by tradycję i sposób jego funkcjonowania. W końcu nie raz miasto ratowało go przed upadkiem. Wyciąganie ręki po pieniądze łodzian mają tam już we krwi.

Niech Pani prezydent zacznie martwić się bardziej o rozwój miasta, a nie jednego, małego klubiku, na którego mecze chodzi garstka osób. Pani poprzednicy w 1923 roku potrafili już powiedzieć NIE „dajdajowskim jękom”.