Możdżeń zgłoszony do rozgrywek
29 sierpnia 2019, 14:29 | Autor: Kamil
Za dwa dni piłkarzy Widzewa czeka mecz ze Stalą Rzeszów. Wiemy już oficjalnie, że będzie mógł w nim wystąpić najnowszy zawodnik łodzian, czyli pozyskany w ubiegłym tygodniu Mateusz Możdżeń.
Pomocnik właśnie został zgłoszony do rozgrywek, a jego nazwisko pojawiło się w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie ma zatem formalnych przeciwwskazań, by w sobotnim starciu z liderem II ligi znalazł się w protokole meczowym.
Dowiedzieliśmy się też już, z jakim numerem Możdżeń będzie występował w Widzewie. Oficjalna strona klubu widzew.com poinformowała, że były pomocnik Zagłębia Sosnowiec zdecydował się na wybór „trzydziestki”.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wybór nieprzypadkowy. Chłopak celuje w 30 bramek.
No i witamy na pokładzie naszej Łodzi.
Biegać! Walczyć! Zaiwaniać! :)
„Zaiwaniać”
Dobre, he he, nie słyszałem tego!
Super!
Bo młody jesteś:)
Oby ta Łódź nie była zatopiona po tym meczu :)
Pewnie pierwszy skład odrazu
A Santana nie zgłoszony?
Dlaczego ;-) ?
A dlaczego miałby być?
Właśnie co z Santana na Widzewiaku podali a potem wykreślili ,to był, jest, ktoś coś wie?
Nie było.
Jest w Hiszpanii, załatwia papiery :)
Bo był jakiś latynos, ale nie Santana.
Powodzenia!
PS Tylko nie rozmawiaj z Mąką – to samo zło!
Przeczytaj sobie dokładnie ten artykuł trollu, a później wypad za miedze dywersancie.
Wyluzuj bo ci żyłka pęknie.
Z Mąka i Zielenieckim.
Powodzenia Mateusz!!!Liczymy na Ciebie!!!