Zapowiedź 19. kolejki II ligi

23 listopada 2019, 10:11 | Autor:

Przed nami przedostatnia w tym roku seria spotkań. W 19. kolejce najciekawiej zapowiada się niedzielny pojedynek Widzewa z Bytovią Bytów. Emocji nie powinno jednak zabraknąć także na innych stadionach.

Kolejka rozpocznie się od ciekawego meczu w Rzeszowie, w którym plasująca się na pozycji wicelidera Resovia podejmie siedlecką Pogoń. Awansować do czołowej szóstki spróbują także Błękitni Stargard oraz Stal Rzeszów. Ci pierwsi pojadą do Torunia, a drudzy do Legionowa.

Liderująca drużyna Górnika Łęczna uda się do Wronek, gdzie zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań. Interesujące spotkanie kibice powinni zobaczyć też w Polkowicach. Nieobliczalny zespół Górnika podejmie plasującą się w czołówce tabeli ekipę Olimpii Elbląg. Sobotnie mecze zakończy pojedynek GKS Katowice z Gryfem Wejherowo.

W jedynym niedzielnym starciu drużyna łódzkiego Widzewa zagra z Bytovią Bytów. Ten ważny dla układu górnej części tabeli pojedynek będzie transmitowany przez Telewizję Polską.

Mecze 19. kolejki II ligi:

sobota, 23 listopada

Resovia – Pogoń Siedlce, godz. 12:00
Elana Toruń – Błękitni Stargard, godz. 13:00
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa, godz. 13:00
Lech II Poznań – Górnik Łęczna, godz. 13:00
Legionovia Legionowo – Stal Rzeszów, godz. 13:00
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków, godz. 13:00
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg, godz. 16:00
GKS Katowice – Gryf Wejherowo, godz. 18:00

niedziela, 24 listopada

Widzew Łódź – Bytovia Bytów, godz. 13:05 (transmisja w TVP)

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x