11-letnia Maja potrzebuje pomocy!
28 grudnia 2019, 13:24 | Autor: Kamil
Sporym sukcesem zakończyły się aukcje fotoobrazów, przygotowanych we współpracy klubu i Zawalski FOTO. Dochód z ich sprzedaży wyniósł ponad trzy tysiące złotych, a cała kwota przeznaczona została na pomoc podopiecznym Fundacji „Krwinka”.
Jedną z nich jest 11-letnia Maja Błaszczyk, która walczy z nowotworem złośliwym oczodołu, mięsakiem, w dodatku z licznymi przerzutami. Szansą na ocalenie jej życia jest terapia nierefundowanym Ribociclib. Niestety, koszt to ponad pięć tysięcy złotych miesięcznie, co znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.
W pomoc dziewczynce włączył się już… nabywca fotoobrazu Marcina Robaka. Jak czytamy na widzew.com, choć wylicytował on go za 740 złotych, to zadeklarowaną przez niego kwotą było 1910 złotych. W związku z tym różnicę postanowił przekazać Fundacji „Krwinka„, a konkretnie właśnie Mai!
Wesprzeć 11-latkę w walce o życie może jednak każdy! Pieniądze wpłacać można na numer konta 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262, koniecznie z tytułem „Maja Błaszczyk”. Skorzystać można też ze zbiórki prowadzonej za pośrednictwem portalu SięPomaga.pl, która dostępna jest TUTAJ.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jarek Majer kibic wychowany na Chojnach , mieszkający na Bałutach , ojciec chorej na raka szpiku Magdy i wiernej fanki naszego Widzewa Zuzi i syna Mateusza byłego zawodnika SMS . Maja na którą zbieramy pieniądze jest przyjaciólką mojej chorej Magdy , moja córka ma szansę na jutro bo bliźniakiem genetycznym jest zuzia ale Maja takiej szansy nie ma , przyjaciele kibice , ludzie dobrej woli , dajcie szansę tej dziewczynce .