Kolejny dzień w Cetniewie za piłkarzami Widzewa
29 stycznia 2020, 08:44 | Autor: Kamil
Po bardzo wymagającym poniedziałku, spędzonym w lesie oraz na siłowni i w hali, we wtorek piłkarze Widzewa znów pojawili się na murawie. Tego dnia podopieczni Marcina Kaczmarka ponownie ćwiczyli dwukrotnie – czytamy na widzew.com.
We wtorkowe przedpołudnie widzewiacy odbyli przedostatni podczas zgrupowania w Cetniewie trening na sztucznej murawie. Po kilku godzinach spotkali się ponownie, tym razem pod dachem, gdzie pracowali nad siłą i wytrzymałością. Wieczorem czekała ich standardowa odprawa i odnowa biologiczna.
Nie licząc meczu z Gryfem Wejherowo, na boisku piłkarze łódzkiego klubu pojawią się jeszcze tylko raz, w czwartek. Dzisiaj ponownie nie będą mieli takiej okazji. Środę rozpoczną od zajęć w terenie, a zakończą treningiem w hali oraz na siłowni. Na obozie przebywać będą do piątku.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Ciekawe jaki transfer wymyśli Pawlak tym razem?
Dobra, chcecie mieć tego Ali to go bierzcie. Jest trener, który odpowiada za wyniki, chce mieć go w składzie? Ok. W końcu trzeba zaufać Kaczmarkowi. Ja mu ufam. Jestem za tym transferem. Brać go. Tylko 1.5 roku z możliwością przedłużenia o sezon. Nie dłużej. I gitara. Z godz. 12.30 29 styczeń A.D. 2020, oficjalnie popieram ten transfer do Widzewa.
jaki Ali….łykasz jak pelikan żabę…z kim Widzew rozmawia wie parę osób…rozmawiają profesjonaliści więc info będzie jak kontrakt będzie podpisany…..Z innej beczki…mam wielki szacunek dla trenera Kaczmarka za to że zabrał na obóz Zajdlera a nie tworzy ,,klubu kokosa,,….to że dostał chłopak wolną rękę nic tu nie zmienia…więc brawo Trenerze !!!