Cały Tomaszów będzie wspierać Widzew
6 czerwca 2014, 23:31 | Autor: RyanJuż w najbliższą środę, 11 czerwca, o godz. 17:30, w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany zostanie finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Wydawałoby się, że przewaga będzie po stronie miejscowej Lechii, która zyska handicap ze względu na bycie gospodarzem spotkania. Nic bardziej mylnego, na stadion wybiera się spora grupa kibiców Widzewa, która dopingować będzie gości.
Tomaszów Mazowiecki, to niezmiennie bastion Widzewa, miasto związane z łódzkim klubem od zawsze. Fakt, że właśnie tam drużyna rezerw rozegra prestiżowe spotkanie, jest dla jego mieszkańców powodem do radości i świętowania. Dlatego w szeregach tomaszowskiego fan clubu trwa wielka mobilizacja, a obecność na środowym meczu jest dla kibiców priorytetem.
Miejmy nadzieję, że tak licznie i gorąco wspierana druga drużyna Widzewa będzie czuła się jak u siebie i wygra finał Pucharu Polski awansując na szczebel centralny.
W imieniu FC Tomaszów zapraszamy na mecz wszystkich kibiców Widzewa!








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska