Tłumy pożegnały ŚP. „Viciego”
16 grudnia 2020, 19:10 | Autor: Kamil
Dzisiaj na cmentarzu w Strykowie odbył się pogrzeb zmarłego w zeszłym tygodniu kibica Widzewa Łodź, Wiktoriana Banasiaka. W ostatniej drodze ŚP. „Viciemu” towarzyszyli najbliżsi, koledzy z trybun, przedstawiciele zaprzyjaźnionych ekip, a także reprezentacja klubu, z Marcinem Robakiem na czele.
Krótki opis ceremonii przygotowała „Wiara spod Zegara”:
Tłumnie zebraliśmy się dziś by pożegnać ŚP. Viciego w jego ostatniej drodze.
Cóż więcej napisać przy okazji tego typu ceremonii. Nieopisany żal i smutek. Oprócz delegacji łódzkich osiedli i FC byli z Vicim także przyjaciele z Ruchu Chorzów, Elany Toruń i KKS Kalisz, za co dziękujemy. Dziękujemy również za obecność przedstawicielom klubu w tym kapitana drużyny Marcina Robaka.
Do grobu Wiktoriana złożyliśmy dwie flagi – Strykowa oraz machajkę Starego Miasta.
Pamięć to twarda skała wśród naszej wspólnej wiary.
Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na pomoc dla najbliższej rodziny ŚP. „Viciego”. Wsparcia można udzielić TUTAJ.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Boże opiekuj się Nim……
Chłopak jak wielu z Nas oddałby serce za Widzew
Niech Wiktorian spoczywa w spokoju. Szacunek dla Robaka i przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip.