Sobotni sparing będzie transmitowany
28 stycznia 2021, 15:17 | Autor: Kamil
W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają ostatni sparing przed wylotem na zgrupowanie do Turcji. Podopieczni Enkeleida Dobiego zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć transmisję z tego spotkania.
Jeżeli na przeszkodzie nie stanie pogoda, to mecz dwóch ligowych rywali odbędzie się na płycie głównej Stadionu Ludowego. Na razie nie wiemy, czy do Sosnowca wybiera się ekipa Widzew TV, jednak z całą pewnością pojedynek ten za pośrednictwem swojego kanału na YouTube pokażą gospodarze. Początek o godzinie 13:00.
Niewykluczone, że przynajmniej częściowo kibice będą mogli śledzić poczynania widzewiaków również podczas obozu w Turcji! Jak udało nam się ustalić, wszystkie swoje starcia transmituje bowiem pierwszy rywal czerwono-biało-czerwonych, czyli rosyjski Akron Togliatti. Na potwierdzenie oraz szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać.





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Nie obejrzymy tego zapewne jak tamtejsza tv bedzie to transmitowac, wszystko jebnie bo nagle pojawi sie kilka tysiecy ogladajacych, wysłac tam nasza TV