Patryk Stępiński w Wiśle Płock
29 sierpnia 2014, 12:51 | Autor: RafiNa kilka dni przed zamknięciem okna transferowego sporo dzieje się w Widzewie. Wczoraj sfinalizowany został transfer Eduardsa Visnakovsa do Ruchu Chorzów, a dziś drużynę opuścił kolejny zawodnik. Chodzi o Patryka Stępińskiego, który przenosi się do innego I-ligowca, Wisły Płock.
Prawy obrońca został do „Nafciarzy” definitywnie sprzedany, tym samym kończąc swoją przygodę przy Piłsudskiego. Stępiński do Widzewa trafił w 2011 roku z łódzkiego SMS, którego jest wychowankiem. Wystąpił w 25 spotkaniach.
Pod koniec lipca piłkarz przebywał na testach w angielskim Huddersfield, ale żadna oferta stamtąd później już nie napłynęła. O przenosinach do Płocka poinformował menedżer zawodnika, Łukasz Masłowski, umieszczając w Internecie zdjęcie 19-latka na tle herbu Wisły.








Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska