Jedenastka kolejki tym razem bez widzewiaków
20 sierpnia 2021, 13:34 | Autor: Kamil
Piłkarze Widzewa Łódź znaleźli się w każdej z dotychczasowych trzech jedenastek kolejki przygotowywanych przez dziennikarzy „Piłki Nożnej”. Dopiero w czwartej ich zabrakło, czego można było się oczywiście spodziewać. Liczną reprezentację ma za to Arka Gdynia.
Ekipa Dariusza Marca całkowicie zdominowała najnowsze zestawienie, bo jest w nim aż czterech zawodników żółto-niebieskich. Miejsce w obronie zajął Martin Dobrotka, z kolei w formacji ofensywnej zameldowali się Christian Aleman, Olaf Kobacki oraz Karol Czubak. Dwóch ostatnich złożyło się zresztą na wszystkie trafienia gdynian w środowy wieczór.
Pozostałe kluby mają w jedenastce nie więcej niż po jednym przedstawicielu. Co ciekawe, wśród docenionych jest Kacper Gach, który podczas wypożyczenia do Łodzi prezentował bardzo słabą formę. Wygląda na to, że powrót w rodzinne strony dobrze mu zrobił.
Jedenastka 4. kolejki I ligi wg „PN”:
Kobylak (Puszcza) – Połap (GKS T.), Dobrotka (Arka), Bougaidis (Chrobry), Gach (Podbeskidzie) – Marzec (Odra), Stromecki (Skra), Aleman (Arka), Łukowski (Korona) – Kobacki (Arka), Czubak (Arka)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wszyscy jakoś zaczynają grać a u nas splątane nogi mieli.
Teraz oby ci co przyszli nie zapomnieli grać jak to było w przypadku Millera czy Świderskiego ???!
Przesada, żeby Czubak był w jedenastce kolejki. A widzewiacy będą w niej jeszcze wiele razy. Liczę, że po najbliższej kolejce też.
Deklaruje wpłatę 1910 zł na WOWP jak zawodnik Tomczyk Paweł znajdzie się w 11 kolejki, wpłata będzie tyle razy ile razy się znajdzie.
Proszę nie pisać głupich komentarzy że mogłem zadeklarować 1000000 bo i tak nigdy nie będzie.