500 kibiców Widzewa na wyjeździe w Opolu
6 września 2021, 14:26 | Autor: Kamil
Po dwóch meczach bez udziału gości, kibicom Widzewa Łódź wreszcie udało się pojechać na wyjazd w tym sezonie! Na niedzielne spotkanie z Odrą Opole wybrało się blisko 500 fanów czerwono-biało-czerwonych, a co najważniejsze – wszystkim udało się wejść na trybuny!
Widzewiacy wyruszyli w drogę ze zbiórki pod stadionem, a po drodze nie mogli narzekać na brak atrakcji. W Opolu zameldowali się w nadkomplecie i szczelnie wypełnili sektor gości. Mieli ze sobą cztery flagi, kilkanaście osiedlowych oraz fanclubowych machajek, na płocie zawisł też transparent. Przez dziewięćdziesiąt minut fani przyjezdnych prowadzili również bardzo dobry doping. Do pełni szczęścia zabrakło im wyłącznie zwycięskiej bramki zdobytej przez piłkarzy.
W poniższym poście prezentujemy relację z wyjazdu autorstwa grupy Ultras Widzew.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
białe końcówki podjechały pod nasz stadion w trkcie zbiórki na opole??
masz problemy z czytaniem czy ze zrozumieniem ??????
Do Roberta , musisz czytac i rozumiec – to resovia jechala na mecz na kaliska oni maja biale koncowki – czy zrozumiales :)
Jesteśmy ZAWSZE Tam Gdzie NASZ WIDZEWEK GRA !!!
Jestem dumny jak widze naszych kibicow , wyglada to ladnie jak jest zapelniony caly sektor gosci
pozdrawiam Widzewiakow
Oj oj, na naszej zbiorce byl juz komplet (500 ludu), na przeciw kilkanascie aut (ile? 50, 100 ludu). Nie wiem czy to powod, by sie chwalic takim atakiem.
Goowno zrozumiałeś kto, do kogo i gdzie atakował.
Brawo Panowie !!
502 :) ja z kumplem też, ale w sektorze gospodarzy :)
Pół Polski przejechałem
By z Tobą dziś tu być
I nawet jeśli przegrasz
To nie zmieni to nic.
Super wyjazd!
Na al.unii dopóki nie otworzą stadionu przyjezdni mają siedzieć na peronie dw.kaliskiego
trochę słabe i nie na czasie bo jakbys nie zauważył to tam juz sa trybuny i stadion jest zamknięty i nie było by nic widać z peronu dworca
pewnie to jakaś ich zgoda. Zawiszy było podobno sporo na ich meczu