Legia – Widzew [organizacyjnie]
22 października 2011, 17:43 | Autor: RyanInformujemy, że zbiórka na jutrzejszy wyjazd na Legię została wyznaczona na stacji ŁÓDŹ WIDZEW na godzinę 10:00 !!! Prosimy o punktualne przybycie, pociąg nie będzie na nikogo czekał.
Pociąg zostanie podzielony na sektory, każda grupa zasiada w wyznaczonym dla siebie wagonie (informacje u liderów osiedli i FC). Ze względu na drastyczne podwyższenie kosztów zerwania hamulca, za zerwanie odpowiadał będzie cały przedział. Pamiętajcie też o tym, że każde zerwanie to opóźnienie pociągu o kilkanaście minut…
Trasa przejazdu dostępna jest u liderów FC i osiedli.
Powrót planowany jest na godzinę 22:48 na stację Łódź Widzew.
Ze względu na bardzo ostrą i restrykcyjną kontrolę podczas wejścia na stadion w Warszawie apelujemy o zachowanie trzeźwości (osoby pod wpływem alkoholu mają ogromną szansę nie wejść na stadion). Zostawiamy świętowanie na powrót ! :)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska