Raport kartkowy przed meczem ze Stomilem
4 marca 2022, 08:00 | Autor: Kamil
Czterech piłkarzy Widzewa Łódź obejrzało żółte kartki w ostatnim meczu z Arką Gdynia. Dla jednego z nich oznacza to równocześnie zawieszenie w dzisiejszym starciu ze Stomilem Olsztyn. Inny z zawodników dołączył za to do niekrótkiej listy zagrożonych.
Po raz czwarty w tym sezonie napomniany został Patryk Stępiński i w związku z tym będzie musiał zrobić sobie przymusową przerwę. Już siódmy kartonik zobaczył ostatnio z kolei Daniel Tanżyna – obrońca będzie musiał podwójnie uważać, podobnie jak Karol Danielak, Kacper Karasek, Dominik Kun i Mateusz Michalski. W poprzedni piątek ukarani zostali jeszcze Radosław Gołębiowski oraz Bartłomiej Pawłowski, odpowiednio po raz pierwszy i drugi.
Zawodnicy Stomilu zgromadzili czterdzieści cztery żółte kartki – najwięcej, sześć, Jonathan Simba Bwanga. Dzisiaj nikt nie pauzuje, natomiast zagrożeni są Beniamin Czajka, Maciej Dampc, Merveille Fundambu, Łukasz Moneta i Maciej Spychała, ale ten ostatni dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu, zatem w pierwszej drużynie go nie będzie.
Żółte kartki w Widzewie:
7 – Daniel Tanżyna
5 – Marek Hanousek
4 – Bartosz Guzdek, Juliusz Letniowski, Patryk Stępiński
3 – Karol Danielak, Kacper Karasek, Dominik Kun, Mateusz Michalski
2 – Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski
1 – Michał Grudniewski, Mattia Montini, Bartłomiej Pawłowski, Daniel Villanueva, Jakub Wrąbel, Paweł Zieliński






Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Broń Radom
GKS Wikielec
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska