Klub przeprasza „za p…lonego durnia”
7 kwietnia 2015, 17:56 | Autor: RyanWczoraj publikowaliśmy na łamach WTM szokującą korespondencję pomiędzy jednym z kibiców Widzewa, a pracownikiem klubu (lub firmy z nim współpracującej). Pan Andrzej Bączyński, którego adres mailowy podano na oficjalnej stronie klubowej jako kontakt w sprawach technicznych, w niecenzuralnych i chamskich słowach odpowiedział na pretensje fana, wyrażane także w mało sympatyczny sposób.
Sprawę nagannego zachowania Bączyńskiego nagłośniliśmy nie tylko my, ale także inne media i najwidoczniej dotarła ona również do klubu. Wspomniany kibic otrzymał dziś pismo ze strony Widzewa, w którym przeproszono go za taki sposób komunikacji z pracownikiem. Przeprosiny skierowano również do wszystkich osób urażonych tą narracją. W piśmie, pod którym podpisała się Agata Gensieniec (Członek Zarządu) czytamy też zapewnienie, że klub zamierza wyeliminować w przyszłości tego typu zachowania.
Ponieważ pismo to nie trafiło do naszej redakcji, posiłkujemy się skanem dokumentu, który wspomniany kibic udostępnił w Internecie (zdjęcie powyżej). Publikujemy też odpowiedź kibica, który w ramach zadośćuczynienia zaproponował klubowi przekazanie 30 wejściówek na mecz w Byczynie z Termaliką Nieciecza mieszkańcom wybranego Domu Dziecka z woj. łódzkiego.









Legia Warszawa
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Cracovia
Motor Lublin
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS II Łódź
ŁKS Łomża
KS CK Troszyn