Piłkarze także w niepewności. Na razie mają wolne
23 maja 2015, 12:30 | Autor: RyanJak wiadomo dzisiejsza wyprawa drużyny Widzewa do Lubina została odwołana. W klubie zdecydowano się na oddanie meczu z Zagłębiem walkowerem, bowiem nie ma z czego opłacić przejazdu autokarem na Dolny Śląsk (zawodnicy mieli jechać w dniu meczu). Pytanie, czy stać będzie działaczy na organizację spotkania z Chrobrym w Byczynie, która kosztować będzie trzy razy więcej, niż wyjazd na stadion lidera.
W niepewności żyją też piłkarze, którzy nie do końca wiedzą, co się dzieje. Plotki mówiące o dwumiesięcznych zaległościach w wypłatach okazały się prawdą, więc widzewiacy mają od dawna świadomość kryzysu finansowego w spółce. Nie wiedzą jednak, co przyniosą najbliższe dni, bowiem nie mają żadnego kontaktu z właścicielem. Na dowód niech wystarczy fakt, że o oddaniu meczu z Zagłębiem walkowerem dowiedzieli się…z Internetu. „Czekamy na jakiś sygnał od władz klubu” – mówi jeden z nich.
Na razie zespół czeka więc na sygnał ze strony Sylwestra Cacka. Czeka biernie, bowiem sztab szkoleniowy nie zarządził żadnych zajęć w miejsce odwołanego spotkania z lubinianami. Być może wynika to z faktu, że w ostatnim czasie drużyna grała co trzy dni i trenerzy dają jej odpocząć. Czy Wojciech Stawowy wróci do treningów od poniedziałku, pokażą zapewne najbliższe dni.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska