We wtorek spotkanie trenerów
19 lipca 2015, 06:22 | Autor: RyanW najbliższy wtorek dojdzie do spodziewanego spotkania z udziałem szefów Reaktywacji Tradycji Sportowych oraz trenerów grup młodzieżowych, pracujących dotychczas w upadającym RTS Widzew Łódź S.A. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że celem nowego podmiotu jest skonsolidowanie wszystkich juniorskich zespołów, grających pod widzewskim szyldem.
Oto treść komunikatu wystosowanego przez stowarzyszenie RTS Widzew Łódź:
W dniu 21 lipca 2015 roku (wtorek), o godzinie 20.00, na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej, odbędzie się spotkanie z trenerami i kierownikami grup młodzieżowych, pracujących dotychczas w upadłej spółce Widzew Łódź. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska