Poniedziałek jednak z jednym treningiem
20 lipca 2015, 09:09 | Autor: RyanWitold Obarek zapowiadał, że od nowego tygodnia jego podopieczni ruszą do wzmożonych treningów. Dziś miały odbyć się dwa treningi, ale WTM dowiedział się, że będzie tylko jeden. Zaplanowano go na godzinę 18:00.Na zajęciach znów stawi się spora grupa zawodników, w dużej mierze tych, których oglądaliśmy w sparingach z Żyrardowianką i Stalą. Szkoleniowiec postanowił bowiem jeszcze wstrzymać się z ostrą selekcją i raptem kilku graczy mogło usłyszeć, że nie będzie dla nich miejsca w zespole.
Póki co nie znamy też zbyt wielu nazwisk tych piłkarzy, którzy będą walczyć o ligowe punkty. Pewniakami na ten moment wydają się być jednie: bramkarze Michał Chachuła i Michał Sokołowicz, obrońcy Patryk Retkowski i Damian Gilarski, pomocnicy Mariusz Rachubiński i Michał Czaplarski i napastnicy Igor Świątkiewicz i Nikodem Kasperczak. Problemów z angażem nie powinien mieć też Princewill Okachi, który dziś też ma stawić się na treningu. Daje to raptem dziewięciu zawodników, wiec do nich muszą być dobierani pozostali.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska