Dwie nowe osoby na testach w Widzewie
23 lipca 2015, 16:06 | Autor: RyanPo wczorajszym meczu sparingowym z Lechią Tomaszów trener Witold Obarek zapowiadał ostrą selekcję. Dziś zamierza on podziękować licznej grupie sprawdzanych zawodników, ale jeszcze do tego nie doszło. Zainteresowani piłkarze mają dowiedzieć się o tym bezpośrednio od szkoleniowca wieczorem.
Na testy dojedzie z kolei dwójka nowych graczy. WTM dowiedział się, że chodzi o 23-letniego napastnika Artura Tederko, który w poprzednim sezonie występował w Pionierze Borne Sulinowo (koszalińska „okręgówka”) oraz 20-letniego ofensywnego pomocnika Aleksandra Majerza, podstawowego zawodnika III-ligowej Bystrzycy Kąty Wrocławskie. W przeszłości grał też m.in. w Polonii Warszawa, a ciekawostką jest, że dotarł do półfinału „Piłkarskiego Diamentu” – programu realizowanego przez Canal Plus Sport.
Foto: Facebook.com








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska