Ruszyło zwalnianie miejsc na mecz z Lechem
19 lipca 2024, 12:12 | Autor: Bercik
Przed zawodnikami Widzewa wyjazdowe spotkanie ze Stalą Mielec, ale kibice mogą już myśleć o pierwszym domowym pojedynku. W spotkaniu 2. kolejki rywalem łodzian będzie Lech Poznań, a rozpocznie się ono 27 lipca o godzinie 20:15. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!
Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.
Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od dzisiaj od godziny 12:00 do środy, 24 lipca, do końca dnia. W czwartek, 25 lipca, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Lechem. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z poznaniakami zacznie się w sobotę, 27 lipca, o godzinie 20:15.
Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szukam kodów na C [email protected]
Uszanowanie. Potrzebuje KOD na C dla wujasa dzięki któremu chodzę na Widzew od 20 lat. Będę wdzięczny jeśli ktoś się podzieli, ale jak sie nie uda to oddam mu swoje miejsce: [email protected]
Kibole poratujcie dwoma kodami, na jakąkolwiek trybunę. Za jeden również ładnie podziękuję wpłatą na WOWP. Chciałbym zabrać dwóch synów na ich pierwszy mecz. Przed wysłaniem kodu dam potwierdzenie wpłaty na WOWP. Z góry dziękuję. [email protected]
Cześć, sprawdź pocztę – pozdrowienia.
Cześć,
Będę wdzięczny za 2-3 kody (najlepiej obok siebie) chciałbym zabrać moja 6 letnia córę na mecz i ewentualnie żonę ale jak nie będzie miejsca to trudno
Witam wszystkich potrzebuję 3 kody jak coś to proszę o kontakt [email protected] dzięki i pozdrawiam