Unia – Ruch (foto)

5 grudnia 2024, 22:02 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze środowego meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Unią Skierniewice a Ruchem Chorzów. Na meczu pojawili się kibice
„Niebieskich”, a także sporo fanów łódzkiego Widzewa.

Autor zdjęć: Młode Pokolenie – Julia Karczewska

Kliknij, by przejść do galerii

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Heniu podrożnik
10 miesięcy temu

Była minuta ciszy dla Lucjana Brychczego?

Lolo
Odpowiedź do  Heniu podrożnik
10 miesięcy temu

Była minuta ciszy. Ruch zaczął śpiewać swój hymn i w połowie spiker ogłosił że minuta ciszy. Zrobiło się zamieszanie i gów…oburza w necie.

kibic
10 miesięcy temu

Była minuta ciszy upamiętniająca dwie wielkie postacie polskiej piłki nożnej LUCJANA BRYCHCZEGO i JANA FURTOKA. Ale nie wszyscy potrafili to uszanować. Małych ludzi poznaje się po ich zachowaniu. Banda dzikusów z chorzowa nie wiedziała jak się zachować w takiej chwili. To jest straszne jak się patrzy na to zezwierzęcenie ludzi.

kibic
Odpowiedź do  kibic
10 miesięcy temu

A niby co mają Skierniewice do Furtoka czy tego drugiego,mecz w tv to jakaś pokazówkę chcili zrobić z minuta ciszy dla obcych sobie osób, na innych stadionach jakoś nie było minuty ciszy prócz w Katowicach ale to wiadomo od nich człowiek

4
0
Would love your thoughts, please comment.x