Widzew po godzinach: Mateusz Żyro (wideo)
25 grudnia 2024, 11:28 | Autor: RyanW cyklu „Widzew po godzinach” na kanale klubowej telewizji pojawił się najnowszy odcinek. Jego bohaterem jest obrońca łódzkiego zespołu – Mateusz Żyro. W blisko godzinnej rozmowie z Krzysztofem Zimochem możecie poznać piłkarza od zupełnie innej strony.
Zachęcamy do obejrzenia materiału od Widzew TV:







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wiadomo jednak, że od obserwowanie do rozmów jest jeszcze bardzo daleko, nie mówiąc nawet o transferze. Niemniej takie informacje mogą świadczyć o tym, że nazwisko 26-letniego stopera jest w notesach skautów z Europy, szczególnie, że jego umowa z Widzewem wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku.
Nie jest też tajemnicą, że toczą się rozmowy ws. przedłużenia z Mateuszem Żyro dotychczasowej umowy, ale według najnowszych doniesień są one trudne. W tym sezonie stoper rozegrał 20 spotkań i zdobył jednego gola. Był bliski zanotowania kompletu minut. W przeszłości 26-latek grał w młodzieżowych zespołach Legii Warszawa oraz w seniorskich ekipach Stali Mielec czy Miedzi Legnica.
https://www.goal.pl/transfery/widzew-lodz-mateusz-zyro-obserwuje-leicester-premier-league/
Tej szatni najlepiej zrobiłoby odcięcie od kamer, wywiadów i reflektorów. WidzewTV to najmniej potrzebna gałąź w tym klubie w tym momencie. I tak mało kto to ogląda, kulisy robią najwięcej a dobijają ledwo do 10k, to nawet nie tyle co na stadionie a kibiców w internecie jest przecież duuużo więcej niż na meczu, a tworzy im to w tych słabych głowach fałszywy obraz swojej wielkości i presję której potem nie dźwigają. Nie ma popytu na te materiały, więc po co robić z nich te gwiazdeczki? Ślepy marketing, wytarta ścieżka która podążają wszystkie kluby jak owieczki nawet Puszcza to robi i… Czytaj więcej »
To chyba onet wpadl na ten debilny sposób by jeździć autem po mieście j robić wywiady. Do tej pory nie czaje po co.
Nie mam nic do wywiadu samego w sobie Ale jazda autem i wywiad jest absurdalnym pomysłem
Absurdalnym, bo?
Ale tu prowadzący wywiad, jest pasażerem, to niech sobie siedzą z tyłu i gadają, a tam, prowadzący wywiad, jest jednocześnie prowadzącym auto, to jest głupota, jeszcze do tego w centrum wielkiego miasta…