Nowakowski z kolejnym powołaniem
24 stycznia 2025, 19:13 | Autor: RyanTobiasz Nowakowski otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Polski U-15. Młody obrońca Widzewa Łódź będzie miał okazję do zaliczenia kolejnych występów w biało-czerwonych barwach w przyszłym miesiącu – informuje serwis Łączy nas Piłka.
Selekcjoner Rafał Lasocki powołał dwudziestu zawodników na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 7-13 lutego. Wśród nich znalazł się wspomniany Nowakowski, który tym razem pojedzie na kadrę sam. Poprzednim razem mógł liczyć na towarzystwo Jana Głąba. W trakcie zgrupowania Polacy dwukrotnie towarzysko zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Włoch, mecze te zaplanowano na 11 i 13 lutego.
Przypomnijmy, że Nowakowski zadebiutował w narodowej drużynie w październiku i w swoim pierwszym występie – przeciwko Łotwie – strzelił bramkę. Kilka dni później zagrał z orzełkiem na piersi po raz drugi, tym razem w spotkaniu z Luksemburgiem. W dniach 10-18 stycznia stoper przebywał natomiast w Turcji, gdzie zorganizowane zostało zgrupowanie Talent PRO, w którym obserwowani byli wyróżniający się gracze z roczników 2008-2010. Najwidoczniej wypadł w nim poprawnie, skoro wciąż cieszy się zaufaniem Lasockiego.
Na co dzień widzewiak występuje w zespole do lat 15, prowadzonym przez trenera Macieja Grzegorego. Jesienią wystąpił w jedenastu starciach Centralnej Ligi Juniorów i jednym w I lidze wojewódzkiej trampkarzy, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.
Gratulujemy kolejnego powołania i życzymy powodzenia!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Rośnij chłopie tylko prowadź się sportowo a kariera stoi otworem.
Brawo! Tylko pamiętaj: sodówka jest do picia i żeby nie zalęgła się w głowie. Nigdy.
Sodówka ????? Nie wiem po czym,najpierw to trzeba iśc do poważnego klubu i zarabiać poważne pieniądze żeby ta sodówka mogła uderzyć a w jego przypadku to jeszcze daleka droga
Nasza przyszłość