Jutro poznamy nowego trenera Widzewa
16 marca 2025, 20:30 | Autor: Michał
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami klubu, w przerwie na kadrę oficjalnie zostanie zaprezentowany nowy trener Widzewa Łódź. Na jutro na godz. 13:00 włodarze RTS zwołali konferencję prasową, na której kibice poznają nowego szkoleniowca czerwono-biało-czerwonych.
Jak donoszono niedawno w mediach chorwackich oraz w Gazecie Wyborczej, nowym trenerem łodzian ma zostać chorwacki szkoleniowiec Zeljko Sopić, którego ostatnim pracodawcą była ekipa HNK Rijeka.
To właśnie on prawdopodobnie zastąpi Patryka Czubaka, który prowadził Widzew w trzech ostatnich meczach. W tym czasie łodzianie zremisowali na wyjeździe z Radomiakiem Radom, przegrali z Jagiellonią Białystok, a w sobotę przełamali się pokonując GKS Katowice.





                                        Górnik Zabrze                
                                        Wisła Płock                
                                        Jagiellonia Białystok                
                                        Cracovia                
                                        Lech Poznań                
                                        Korona Kielce                
                                        Raków Częstochowa                
                                        Radomiak Radom                
                                        Zagłębie Lubin                
                                        Legia Warszawa                
                                        Widzew Łódź                
                                        GKS Katowice                
                                        Pogoń Szczecin                
                                        Motor Lublin                
                                        Arka Gdynia                
                                        Lechia Gdańsk                
                                        Termalica Nieciecza                
                                        Piast Gliwice                
                                        Legia II Warszawa                
                                        Ząbkovia Ząbki                
                                        Warta Sieradz                
                                        ŁKS Łomża                
                                        Wigry Suwałki                
                                        Wisła II Płock                
                                        Świt Nowy Dwór Maz.                
                                        Broń Radom                
                                        Widzew II Łódź                
                                        Lechia Tomaszów Maz.                
                                        Olimpia Elbląg                
                                        KS CK Troszyn                
                                        GKS Bełchatów                
                                        Jagiellonia II Białystok                
                                        GKS Wikielec                
                                        KS Wasilków                
                                        Mławianka Mława                
                                        Znicz Biała Piska                
Szkoda Czubaka, ale niech zostanie w klubie, zdobędzie licencje, a potem któż to wie…
No dobra,jak tam na linii R.D- T.S.? Ktoś coś?
Jak na razie cisza. A z Czubakiem dobrze gdyż to jest Widzewiak z Krwi i Kości. I w razie niepowodzenia no to by napewno opuścił klub całkowicie. A takich ludzi nam potrzeba.
Przypominam że Mysliwiec czy Niedźwiedz teź na początku mieli dobre wyniki i też byli wychwalani
Czasami tak jest że trener się wypala i traci szatnię i zmiany są potrzebne. Oby Sopić nas utrzymał.
Póki co lipa…Nie chcą oddać, ewentualnie na mało korzystnych warunkach. Stamir się podjaral, że sam da radę, bo ma nowego dyro, który ma to.ogarnac. Tylko po co dyro, trener jak nie będzie za co i dziadowanie.
Ty coś wiesz, czy tylko wydaje ci się że wiesz. Jeżeli to drugie, to nie siej niepotrzebnego fermentu. Za dużo w przestrzeni publicznej tej trzeciej „prawdy” zdefiniowanej przez Tischnera. Nie ma gorszej rzeczy niż krytykowanie drugiego człowieka za winy urojone. Jeżeli za miesiąc lub dwa Stamirowski i Dobrzycki się dogadają, to czy wejdziesz pod stół i odszczekasz wcześniejsze oszczerstwa?
co chcesz od Tomka…chciałes nowego DS – masz…chciałeś nowego trenejro – masz…
Ryba psuje się od głowy, a głową jest tutaj Stamirowski. Wymiana płetw poprawi zdolności pływackie jedynie krótkoterminowo.
Ponoć Stamir nie chce oddać władzy.
połącz kropki :) Dzięki komu będzie w/w trener, następnie dzięki komu jest nowy dyro a wyjdzie Ci co z RD :) 3mce brak żadnych wzmocnień ( zawodnicy, sztab, pion), a tu nagle 2-4 tygodnie i 2 transfery + dyro + treneiro i to z zagramanicy :) Jeszcze trochę cierpliwości, a może w środę będzie jakaś konferencja :D
Według Pana Klemby, na dziś i jutro są zaplanowane spotkania i negocjacje na linii TS-RD ;)
Ciekawa rzecz. Nikt nie wspomina, ani tym bardziej nie sztorcuje zapomnianego już nieco SRTS. A przecież „stowarzyszenie” też jest elementem tej gry i to wcale nie jest elementem biernym.
Swoją drogą ktoś wie, kto obecnie jest członkiem tego stowarzyszania? Wcześniej słyszałem, ze większość tych co reaktywowali Widzew te 10 lat temu już się z niego wypisała. Zastanawiam się co zostało i co to za wynalazki. :)
Brawo Panie Karolu , dobra robota
Pozdrawiam Widzewiaków
Karolu??
O LoLu przenajświętszy
Kiedyś grał u nas taki Karol C. Teraz z ławki rezerwowych KV Kortrijk patrzy jak się powinno grać w piłkę.
Bo to taki typek, który mu si być blisko domu i max 1 liga
Powinien zostać do końca sezonu
Raczej nie powinien. Teraz jets przerwa a więc trochę czasu nowy trener będzie miał. Karol super mental zrobił z drużyną i walczyła ma boisku ale trochę nie trafiał ze składem.
Nowy trener konieczny! Nie dało się patrzeć na te grę, jedynie ambicja wielka i to na pewno super, ale wygrana to był i tak fart. A pod WZMOCNIENIA na nowy sezon, to to co Fornalczyk ostatnio wyczynia, to jakby kupić Grosika w wieku 20 lat. Brać go do nas, nawet za tę kasę za Rondića, pójdzie dalej wielokrotnie drożej… Jakby był z innej bajki. Szacun!
Fornalcyk absolutny top, najlepszy skrzydłowy ligi.
Patryk Czubak! Bardzo dziękujemy Panu za zdobyte cztery punkty, ale jeszcze bardziej, za dźwignięcie Widzewa z kolan! Raz jeszcze dzięki!!!
Przy obecnej niepewnej sytuacji trener powinien chociaż znać ligę i piłkarzy aby zostawić nas w Extra. Czubak na pewno bardziej to gwarantuje niż gość, który nie mówi po polsku i nie zna ligi ani piłkarzy. Tamtego możnaby zatrudnić od lipca, na spokojnie. Ale jest ciśnienie z różnych stron i się zesrali.
juz dosyc wynalazkow bylo w Widzewie i nic do przodu nie poszli.
Kiedy pożegnamy tych pożal się Boże grajków w naszej drużynie i poznamy nowych,ambitnych i chcących osiągać wyniki sportowe zawodników?
Bo obecnie nieda się już oglądać poziomu naszych zawodników.
Już ci mówię ,bo normalny człowiek to wie kiedy skończy sie sezon i otworzy okienko transferowe .
Zeljko Sopić nie ma bogatej przeszłości i wielkich sukcesów.
Więc poszło o pieniądze. A wiadomo niska cena niski poziom wyszkolenia zespołu.