Poznaliśmy plan przygotowań rezerw do rundy jesiennej
20 czerwca 2025, 12:01 | Autor: MichałTydzień temu rezerwy Widzewa Łódź zakończyły sezon 2025/2025 awansem do III ligi. Dziś oficjalna strona klubu opublikowała plan przygotowań do nadchodzącej kampanii. W trakcie okresu przygotowawczego piłkarze „dwójki” rozegrają cztery sparingi i wyjadą na krótkie zgrupowanie.
Podopieczni Michała Czaplarskiego powrócą do pracy w poniedziałek, 7 lipca. Pięć dni później czerwono-biało-czerwoni pierwszy tydzień przygotowań zwieńczą grą kontrolną przeciwko trzecioligowej Wiśle II Płock. 14 lipca drużyna uda się na czterodniowe zgrupowanie do Kolonii Łobudzice. Tam odbędzie się druga gra kontrolna – tym razem przeciwko Miedzi II Legnica.
Dokładnie 17 lipca zespół powróci do Łodzi, a w środę, 23 lipca odbędzie się trzecia gra kontrolna. Czerwono-biało-czerwoni zmierzą się na Łodziance z Polonią Piotrków Trybunalski. W niedzielę zespół będzie miał przed sobą próbę generalną. W Książenicach rywalem RTS będzie Legia II Warszawa, która w tym sezonie walczyła w barażach o awans do II ligi.
W pierwszy weekend sierpnia widzewiacy zainaugurują rozgrywki III ligi.
Plan przygotowań rezerw do rundy jesiennej w III lidze:
7 lipca (poniedziałek) – start przygotowań
12 lipca (sobota) – Widzew II Łódź – Wisła II Płock (Łodzianka)
14 lipca (poniedziałek) – wyjazd na zgrupowanie do Kolonii Łobudzice
16 lipca (środa) – Widzew II Łódź – Miedź II Legnica (Kolonia Łobudzice)
17 lipca (czwartek) – powrót ze zgrupowania do Łodzi
23 lipca (środa) – Widzew II Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski
27 lipca (niedziela) Legia II Warszawa – Widzew II Łódź (Książenica)
2-3 sierpnia – pierwszy mecz w ramach III ligi