Rusza mikrocykl przed wyjazdem do Gdańska
4 listopada 2025, 09:35 | Autor: Bercik
Piłkarze Widzewa Łódź już dziś powrócą do treningów po niedzielnym remisie z Legią Warszawa. Właśnie dowiedzieliśmy się, jak będą wyglądały przygotowania do kolejnego starcia – w sobotę w Gdańsku z Lechią.
W poniedziałek drużyna miała wolne po niedzielnym pojedynku. Do zajęć zespół powróci już dzisiaj, a pierwszy trening rozpocznie się o godz. 17:30. Tradycyjnie zajęcia te na Łodziance będą otwarte dla mediów oraz kibiców. Widzewiaków czeka jeszcze wizyta w siłowni.
W kolejnych dniach podopieczni Igora Jovićevicia również będą trenować na Łodziance. Dodatkowo, w środę i piątek ponownie będą ćwiczyć w siłowni. Ostatnie zajęcia odbędą się w piątek, a po nich zespół uda się w podróż do Gdańska. W niedzielę zespół będzie miał dzień wolny.
Tygodniowy plan treningów Widzewa Łódź:
03.11 (poniedziałek) – wolne
04.11 (wtorek) – otwarty trening na Łodziance + siłownia
05. 11 (środa) – trening na Łodziance + siłownia
06.11 (czwartek) – trening na Łodziance
07.11 (piątek) – trening na Łodziance + siłownia + wyjazd do Gdańska
08.11 (sobota) – mecz z Lechią
09.11 (niedziela) – wolne







Lech Poznań
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Ten mikrocykl napawa mnie spokojem i optymizem. Kto wie, może w Gdańsku zobaczymy ze strony wielomilionowej maszyny Litwina coś takiego jak pressing na połowie rywala, zamknięcie Gdańszczan w hokejowym zamku chociaż przez 5 minut, celny strzał już w pierwszych minutach meczu albo rywali biegających za piłką w środku pola? Pomarzyć fajna sprawa…
też chciałbym takiego meczu doczekać a nie wygrane na styk. Nie mamy piłkarzy? Inni jakoś idą do przodu, potrafią. Tylko tutaj się nie da
ALVAREZ BEZ FORMY, TAK SAMO SHEHU, ZAGRANICZNI PILKARZE ZAWODZA,NO MOZE,:Baena, VISUS ,Ilic,Andreou, ok,ale Zaqiri, to kolejna gwiazda bez formy, tak samo Akre, ciezko bedzie, pewnie znowu remis
Trzy razy silownia i tylko jeden dzien wolny. Wreszcie.
to ze my gramy za podwójna garda to oki ale ze nie umiemy wyprowadzić kontry i zakonczyc strzałem, wrzutka martwi . Teklić, Ba dostana szanse z 20 min co najmniej, mecz o spadek .Klukowski tez powinien dostawac szanse widziałem go na zywo ma chłopak potencjał jak nie teraz to na wiosne powinien byc w pierwszym zespole .
O jaki spadek? Ktoś coś komuś zapisał w testamencie?