W marcu ponad 10 tys. zł na klubowym koncie
12 kwietnia 2016, 18:32 | Autor: RyanOd dawna kibice wspierający finansowo Widzew korzystają z programu „Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy”. Nie jest to jednak jedyna forma pomocy klubowi. Witryna „Łączy nas Widzew” opublikowała raport z marcowych wpłat bezpośrednio na klubowe konto.
Kibice Widzewa ponownie nie zawiedli. Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź pragnie serdecznie podziękować za dotychczasowe przelewy na konto klubu. Marzec był kolejnym miesiącem, w którym odnotowaliśmy dużą ilość wpłat – konkretnie 10.026,19 zł. Suma indywidualnych wpłat na konto Stowarzyszenia od początku działalności wynosi już niemal sto tysięcy złotych!
W związku z powyższym chcieliśmy serdecznie podziękować każdemu kibicowi z osobna za wsparcie. Dzięki takim gestom z dumą możemy mówić, że „Widzew nigdy nie zginie”. Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie. Klubowi zależy na regularnych wpłatach, rzędu nawet symbolicznych 19,10 zł miesięcznie – to realnie duże wsparcie dla działań RTS, zwłaszcza w obliczu jasnych i konkretnych celów wyznaczonych przez Zarząd, związanych przede wszystkim z odbudową marki i walką o awans do III ligi.
Wszystkie osoby chcące wspomagać klub poprzez wpłaty na cele statutowe zapraszamy na stronę: https://www.laczynaswidzew.pl/wplaty
Łączy nas Widzew!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska