Budka we wtorek trenował z drużyną
13 kwietnia 2016, 09:10 | Autor: RyanAdrian Budka powoli dochodzi do zdrowia po kontuzji mięśnia łydki. W ostatnim czasie trenował indywidualnie w Zduńskiej Woli, ale wczoraj dołączył do kolegów. Istnieje cień szansy, że zagra w sobotę przeciwko Astorii, ale dużo bardziej prawdopodobne jest, że wróci do składu dopiero na mecz z Paradyżem.
Wczoraj informowaliśmy też, że działaczom Widzewa udało się tymczasowo zażegnać problemy z boiskami, na których łodzianie mogliby spokojnie przygotowywać się do ligowych spotkań. Faktycznie, w poniedziałki i środy zespół ma korzystać z obiektu Włókniarza Zgierz, a w piątki z głównej płyty przy Milionowej.
Okazuje się jednak, że nadal nierozwiązany pozostaje wtorek. Wczoraj widzewiacy musieli ćwiczyć na zaledwie ćwiartce boiska ChKS ze sztuczną nawierzchnią. W dodatku tylko dzięki uprzejmości gospodarza obiektu…








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska