Jutro widzewiacy wracają z urlopów
6 lipca 2016, 09:47 | Autor: RyanPo ponad dwóch tygodniach urlopów piłkarze Widzewa wracają do zajęć. W czwartkowe popołudnie drużyna spotka się na pierwszym treningu, rozpoczynając przygotowania do III-ligowych rozgrywek. Pojawi się sporo nowych twarzy.
Jutro po raz pierwszy z nowymi kolegami spotkają się Mateusz Michalski, Joachim Pabjańczyk, Mateusz Fedyna, Fabian Woźniak, Marcin Kozłowski oraz Mateusz Wlazłowski. Nie w każdym przypadku będą to osoby całkiem obce. Michalski zna się m.in. z Krzysztofem Możdżonkiem, a Fedyna z Danielem Maczurkiem. Z kolei Kozłowski i Wlazłowski trenowali wspólnie np. z Princewillem Okachim.
Oprócz ujawnionych już nazwisk nowych widzewiaków, na trening przyjedzie kilku innych graczy. Awizowany był już Piotr Burski, ale to nie koniec. Spodziewany jest także przyjazd jednego lub nawet dwóch innych napastników, dwóch pomocników oraz dwóch obrońców. Ich personaliów nie można jeszcze ujawnić, gdyż konkurencja nie śpi i w Widzewie wolą dmuchać na zimne. Kilku piłkarzy także zabraknie, ale o tym, kto zostanie pożegnany, najpierw dowiedzą się sami zainteresowani. Ma nastąpić to dzisiaj.
Premierowe zajęcia w nowym sezonie poprzedzi odprawa z udziałem sztabu szkoleniowego Marcina Płuski.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska