Autokarowa niespodzianka dla 9-latków!
27 sierpnia 2016, 09:40 | Autor: RyanChoć Widzew występuje póki co jedynie na czwartym szczeblu rozgrywkowym, wiele aspektów jest na poziomie Ekstraklasy. Bez dwóch zdań jednym z takich elementów jest robiący furorę wszędzie tam, gdzie się pojawi, klubowy autokar.
Oklejony herbem RTS oraz logami sponsorów pojazd towarzyszy wszędzie pierwszej drużynie, ale okazuje się, że nie tylko. W piątek widzewski autobus zrobił ogromną niespodziankę piłkarzom z rocznika 2007.
9-latkowie kończyli zgrupowanie przed nowym sezonem i czekali na przyjazd rodziców. Zamiast nich, po młodych graczy Widzewa przyjechał właśnie „czerwony autobus”. Radość na twarzach dzieciaków była bezcenna. Zobaczyć można to na powyższej fotografii.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska